Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Přijeďte se prezentovat na Caravaning Brno. Uzávěrka přihlášek pro vystavovatele je již na konci srpna

 

Caravaning Brno začíná 8. listopadu, ale již koncem srpna se uzavírá podání přihlášek na veletrh. Využijte tak možnost prezentovat se na největším veletrhu svého druhu v České republice a zařaďte se po bok předních firem nabízející obytné vozy, karavany, ale i cestovatelské vybavení a doplňky.

Ohlédnutí za úspěšným ročníkem 2017
Minulý ročník veletrhu Caravaning Brno poprvé obsadil dva pavilony – nejen tradiční pavilon P, ale nově také celý pavilon F. Téměř 60 vystavovatelů se tak prezentovalo na rekordní ploše 16 000 metrů čtverečních. Návštěvníci si během čtyř dnů prohlédli stovky karavanů a obytných vozů. Mnoho zajímavých informací nabídl i doprovodný program, který zaujal jak karavanisty, tak všechny cestovatele.

Jaký bude letošní ročník?
I letos obsadí veletrh minimálně dvě haly – P a F. Již tradičně se v nich představí přední dovozci obytných vozů a karavanů. Na expozicích se podíváte na osvědčené modely a samozřejmě i na novinky pro nadcházející sezónu. Vybírat můžete z mnoha provedení – od úsporných variant až po ty nejluxusnější.

Široká nabídka vybavení
Na veletrhu zakoupíte i celou řadu příslušenství, doplňků a vybavení obytných aut a karavanů. Chybět však nebudou ani potřeby pro kempování a cestování. Díky spolupráci s Asociací kempů se seznámíte s možnostmi ubytování nejen v České republice, ale i zahraničí.

Testovací jízdy, minicamp i bazar karavanů
Součástí veletrhu je bohatý doprovodný program. Připraveny budou cestovatelské přednášky se zaměřením na cestování karavanem a obytným vozem. Zájem je každoročně také o odborné poradenství pro zkušené cestovatele i začátečníky. Vrátí se populární testovací jízdy s „obytňákem“. Oblíbenou součástí je také bazar karavanů a obytných vozů a také minicamp, díky kterému si zájemci zakempují přímo v areálu výstaviště. Rozhodně se jedná o jedinečný zážitek.

Prezentujte se na veletrhu Caravaning Brno 2018
Caravaning Brno nabízí jedinečnou možnost představit to nejlepší vašim zákazníkům a navíc oslovit atraktivní cílovou skupinu. Účast na veletrhu se tak stává vysoce efektivní marketingovou aktivitou. Navíc vám pomůžeme s propagací účasti – zveřejníme vaše novinky, informace o produktech i o chystaných akcích. Aktivně pracujeme i s propagací na sociálních sítích. Mediální kampaň veletrhu zahrnuje tištěná média, televize, rádia, internet i venkovní reklamu.

Přihlaste se do konce srpna a získejte nejvýhodnější cenu
O účinnosti veletrhu svědčí i stále se zvyšující zájem vystavovatelů. Proto byste neměli váhat a přihlásit se na veletrh co nejdříve. Uzávěrka přihlášek je 31. srpna 2018. Přihlášku a další informace najdete zde.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat, takže určitě sledujte naše webové a facebookové stránky.

Datum: 2.8.2018 9:01:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště