Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Turčan-Auto se zaměří na přestavby. Na jejich expozici si prohlédnete obytná auta značky TANJA VANS

 

Turčan-Auto se zabývá zejména přestavbami dodávek na obytné automobily TANJA VANS. Nabízí i možnost speciálních a individuálních přestaveb (návěsy, expediční vozidla, vozidla pro sportovce s úpravou např. pro motocross, cyklistiku, čtyřkolky nebo windsurfing).

Největší výhodou přestaveb TANJA VANS je jejich variabilita. Jedinečná možnost konfigurace interiéru a exteriéru umožňuje výběr takové alternativy, která vyhovuje přímo vám – ať už jde o výběr vozidla, použitých materiálů nebo dokonce rozložení a výběr nábytku a komponentů. Vše si nakombinujete dle vlastních představ. Zkušení pracovníci jsou navíc připraveni vám kdykoliv pomoci – nezáleží na tom, jestli jste ostřílený karavanista nebo úplný začátečník.

Spolehnout se můžete i na kvalita přestaveb díky komponentům od renomovaných výrobců (Truma, Dometic, Webasto, Fiamma atd.) a nábytku ručně vyrobenému na míru. Obytná auta jsou samozřejmě dostatečně izolované, takže jej můžete využívat celý rok. Další velkou výhodou je i rychlost přestaveb, které jsou obvykle dokončené do dvou až tří týdnů. Rozhodně si tedy nenechte jejich expozici na veletrhu Caravaning Brno ujít.

                

O Turčan-Auto

První přestavěné skříňové dodávky na obytné automobily TANJA VANS byly dodané prodejcům do Švýcarska. Od roku 2001 je schválena výroba pro Slovensko a díky individuálním přestavbám a kvalitní práci na míru se automobily rychle dostaly na trhy v Německu, České republice, Rakousku, ale i Nizozemí a Anglii.

Turčan-Auto prodává kromě vlastní značky TANJA VANS i obytné automobily značek Dethleffs, Laika a Sunlight. Od roku 2009 je importérem značky TRUMA na Slovensku. Od roku 2010 je také servisním partnerem značek Dometic, Thetford a Fiamma.

Více informací najdete na www.turcan-auto.sk.

 

Datum: 8.10.2018 17:52:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště