Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Transcool - přenosný 12 V odpařovací chladič, užijte napětí 12, 24 nebo 230 V

 

Transcool je vhodný do Vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu! Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž. Jednoduše ho naplňte vodou a zapojte do zásuvky cigaretového zapalovače.

Transcool je lehký, vysoce účinný dvanáctivoltový přenostný chladič vzduchu, který byl vyvinut a vyroben pro australské podmínky. Ať už vás ochladí v přívěsu vašeho kempinkového vozu při rekordním teplu, ochladí řidiče kamionu během dlouhé dálkové jízdy, nebo vás ochladí v ložnici/obývacím pokoji, svou práci vždy dokonale zvládá. A protože není vyšší a širší než 25 cm a váží pouhých 1,5 kg, můžete ho s sebou vzít kamkoli!

 

Aplikace dvanáctivoltového přenosného odpařovacího chladicího zařízení

 Chladič Transcool se vyznačuje širokým rozsahem příkonu (můžete dokonce využít solární energie), mimořádně nízkou spotřebou proudu, tichým chodem a výstupní teplotou o 45% nižší, než jaká je teplota vzduchu v okolí. Je dodáván s veškerým příslušenstvím a veškerými komponenty, které potřebujte k jeho spuštění, včetně volné vnější vodní nádrže, volného konvertoru, který umožní jeho užití při běžném napětí, a volné náhradní odpařovací chladící podložky. 

Dvanáctivoltový chladič Transcool se stal mimořádně oblíbeným chladicím zařízením mezi rekreanty, vodáky, majiteli domácích miláčků, turisty, dopravci a mnoha dalšími. Díky nezvykle nízké ceně je dostupný pro každého cestovatele.

Pro další informace se na Vás těšíme na výstavě Caravaning Brno ve dnech 5-8.11.2015 v hale P/032A. Zde Vám NOVINKU rádi předvedeme a zodpovíme další technické parametry při provozu.

Výhradní dovozce a distributor pro ČESKOU a SLOVENSKOU REPUBLIKU.

Adventure Centrum – TRANSCOOL, Na Průhoně 159, Vestec u Prahy Showroom, www.transcool.cz , www.transcool.cz

 

Datum: 2.11.2015 11:10:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště