Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TRANSCOOL EC3-F 12V odpařovací chladič vzduchu

 

TRANSCOOL je vhodný do vašeho, karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu. Jednoduše všude tam, kde potřebujete ochladit. Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž.

Transcool EC3-F je lehký, vysoce účinný 12 / 24 – 230V přenosný odpařovací chladič vzduchu s minimální spotřebou 0,7 A – 1,7 A za hod.

Aplikace 12V přenosného odpařovacího chladicího zařízení

Chladič Transcool se vyznačuje širokým rozsahem příkonu (můžete dokonce využít solární energie), mimořádně nízkou spotřebou proudu, plynule regulovatelným chodem a výstupní teplotou o 45% nižší, než jaká je teplota vzduchu v okolí. Je dodáván s veškerým příslušenstvím a veškerými komponenty, které potřebujte k jeho spuštění, včetně vnější vodní nádrže, konvertoru, který umožní jeho užití při běžném napětí.  Dvanáctivoltový chladič Transcool se stal mimořádně oblíbeným chladicím zařízením mezi rekreanty, vodáky, majiteli domácích miláčků, turisty, dopravci a mnoha dalšími. Díky nezvykle nízké ceně je dostupný pro každého cestovatele. Zajímavé video naleznete zde
Pro další informace se na Vás těšíme na výstavě Caravaning Brno ve dnech 9. - 12.11.2017 v hale P/044 jako každý rok. Novinka, rozšíření modelu EC3-F. Čekají na Vás zajímavé veletržní ceny. Výhradní dovozce a distributor pro ČESKOU a SLOVENSKOU REPUBLIKU.

Adventure Centrum – TRANSCOOL, Na Průhoně 159, Vestec u Prahy Showroom: www.transcool.cz , www.transcool.cz

 

 

Datum: 3.11.2017 9:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště