Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tradice, kvalita, spolehlivost

 

Na samém počátku přišla průlomová myšlenka. Od té doby je firma Hobby považována za průkopníka v designu moderních obytných přívěsů a obytných automobilů. Už přes 48 let pracuje Hobby na jednodušším, komfortnějším a praktičtějším cestováním. Tajemství úspěchu spočívá na čtyřech pilířích: odvážné nápady, inovativní technologie, moderní design a bezmezná vášeň. Každá nová generace karavanů Hobby přesvědčí prvotřídní standardní výbavou, velkorysostí půdorysů, vkusným interiérovým designem a atraktivním exteriérem.

V modelovém roce 2015 přichází Hobby s novou řadou obytných přívěsů značky On Tour - lehké, bez zbytečností, ale přesto s veškerou důležitou výbavou. Karavanisté, kteří vlastní automobily s menší hmotností na tažném zařízení si jistě vyberou pohodlné modely od hmotnosti 1.100 kg a šířky 2,10 m. Luxusní kategorie obytných přívěsů řady Premium pak nepostrádá v sériovém provedení moderní technologie, pomocí kterých lze zabudovaná zařízení ovládat dálkově přes chytré telefony nebo tablety.

Firma PV CARAVAN Přerov, která na veletrhu CARAVANING 2014 představí výběr z novinek pro modelový rok 2015, působí na českém trhu už 24 let, z toho 18 roků jako výhradní zástupce největšího evropského výrobce obytných vozidel německé firmy Hobby.  

www.caravan.cz

Datum: 22.10.2014 8:49:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště