Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TOPTRADE vystaví světovou novinku v podobě polointegrované Frankie

 

Absolutní světovou novinku přiveze na Caravaning Brno firma TOPTRADE. Představí zde novou polointegrovanou Frankii s šestiválcovým 3l motorem. Řeč je o modelu M-Line T 7400. Postaven je na novém podvozku Mercedes-Benz Sprinter VS30. Frankia je jediným velkovýrobcem obytných aut, který tento typ podvozku využívá. „Model M-Line T 7400 zaujme i nově pojatým exteriérem. Zásluhy na tom mají aerodynamické boční spoilery a nová přední maska,“ doplňuje majitel firmy Ivan Vávra.

Na expozici se podíváte také na Frankii Platin Edition – také na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Jedná se o špičkový obytný vůz s elektrickým vybavením a LiFePo bateriemi, které umožňují za jízdy používat 220V klimatizaci. Bez připojení vozu na 220V ji lze používat ještě přibližně 6 hodin.

Firma TOPTRADE  byla založena v roce 1990. Od tohoto roku provozuje půjčovnu obytných vozů. Od roku 1993 má výhradní zastoupení na značku FRANKIA pro ČR a SR. Od roku 2015 zastupuje i obytné vestavby značky GLOBE TRAVELLER. Firma sídlí v Holešově, má prodejnu karavanistických potřeb, zajišťuje i servis a montáže různých karavanistických doplňků (markýzy, satelity, soláry, hydraulické nohy a další).

Více informací najdete na webových a facebookových stránkách společnosti.

 

 

Datum: 17.10.2018 15:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště