Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TOPTRADE – specialista na obytné vozy pro náročné

 

Firma Toptrade spol.s r.o. se jako výhradní dovozce níže uvedených značek pro Českou a Slovenskou republiku specializuje již od roku 1990 na prodej, pronájem a servis několika  značek obytných vozů. Od roku 1993 nabízíme špičkové německé zimní obytné vozy  Frankia, odroku 2000 velké obytné vozy pro nejnáročnější RMB a od roku 2015 luxusní vestavby GLOBE-TRAVELLER.

 Hlavní sídlo firmy je v Holešově, kde poskytujeme komplexní služby v této oblasti: 

 • prodej a pronájem nových obytných vozů,
 • půjčovna karavanů,
 • servis,
 • bazar obytných aut,
 • výkup starších obytných aut,
 • obchod s příslušenstvím pro caravany
 • domontáže veškerého příslušenství - klimatizace, satelity, TV, hydraulické nohy, markýzy, elektrické nosiče kol, zpětné kamery a spousty dalších doplňků.

V Holešově máme také k dispozici nové předváděcí obytné vozy, v našem bazaru je stále více jak 10 použitých  karavanů, jak zánovních, tak i ojetých  vozů z půjčovny i od zákazníků. Jsou to obytné automobily různých značek jako například  Mobilvetta, Hymer, Knaus, Dethleffs, Rimor, Pilote, Adria, CI, Rapido, Bürstner, Concorde, Karman,Laika a další .Záruční i pozáruční servis na obytné vozy máme také v Praze.

 

Novinky pro sezónu 2018

Na veletrhu Caravaning Brno představíme hned několik novinek pro nadcházející sezónu.

 

FRANKIA PLATIN  EDITION 2018

Platin Edition je vůz,u kterého funguje 220V klimatizace za jízdy a cca 5 hodin bez připojení na 220 V.Je špičkově vybaven a má cenu o 10000 euro nižší,než kdyby byla stejná příplatková výbava doplněna do standartního vozu.

 

GLOBE TRAVELLER

Firma TOPTRADE spol.s r.o. se v roce 2015 stala výhradním prodejcem velmi kvalitních obytných vestaveb do dodávek značky GLOBE TRAVELLER.Je to proto,protože poptávka po vestavbách obytných vozů v Evropě a potažmo v ČR a SR již po několik let roste a naše firma chce vyhovět zákazníkům,kteří tyto vozy požadují.

Proč právě vestavby GLOBE TRAVELLER ?

Produkty firmy GLOBE TRAVELLER jsou určeny pro náročnější zákazníky,kteří požadují vysokou kvalitu, technicky zajímavé řešení ,zimní provoz a určitou dávku exkluzivnosti. Tyto vozy všechny tyto vlastnosti  mají a proto vhodně doplňují prodej velmi kvalitních vozů Frankia,které prodáváme již 23 let.

V čem se liší vozy GLOBE Traveller od konkurenčních výrobků a jaké jsou jejich hlavní výhody?

 • možnost plnohodnotného spaní pro 4 osoby u většiny modelů - díky navýšené střeše je možné v horní části vozu vyklopením horní skříňky vytvořit plnohodnotnou dvoupostel,přístupnou po žebříku
 • dvojitá podlaha – zimní provoz - většina modelů má stejně jako Frankia vyhřívanou dvojitou podlahu,která tepelně izoluje vnitřní prostor vozu zespodu a ve které jsou umístěny nádrže na odpadní vodu a rozvody vody tak, aby nedocházelo k jejich zamrzání
 • designová zadní část vozu – ne originální otevíratelné dveře - při pohledu na zadní část  většiny modelů vás zaujme velmi pěkná laminátová záď vozu
 • zezadu uzavřený vnitřní prostor,více připomínající klasický obytný vůz - všechny vozy jsou vzadu ukončeny pevnou stěnou, která na rozdíl od většiny konkurenčních vestaveb-které ji nemají-zabraňuje průchodu chladného vzduchu do vozu při otevření zadních dveří a která výrazně zútulňuje vnitřní prostor
 • možnost vestavby na Fiatu nebo Peugeotu
 • velmi kvalitní provedení nábytku - nábytek,vyráběný na NC strojích je ve vysoké kvalitě a příjemném vzhledu

Dále nabízíme tímto jako výhradní prodejci pro ČR a SR 

Lehké hliníkové hydraulické nohy se samonivelační funkcí pro OA

Tyto nohy v různých velikostech,určené pro všechny typy obytných vozů i přívěsů automaticky nebo ručně na zmáčknutí tlačítka vyrovnají do roviny jakýkoliv obytný vůz do 10 tun váhy.Jsou vhodné pro všechny typy vozů,Fiat,Fiat ALKO,Renault,Mercedes,Iveco,MAN a další.Jelikož jsou hliníkové,je váha celého systému výrazně nižší než konkurenčních systémů a to od 45 kg kg včetně náplní.Montáž provádíme v naší montážní dílně v Holešově .Cena celého systému včetně montáže pro Fiat a Mecedes je 139 000 Kč bez DPH.Firma Toptrade je nově výhradním zástupcem pro prodej a montáž tohoto systému pro ČR a SR.

 

Elektricky zdvihatelný nosič kol

Nabízíme tímto jako výhradní prodejci tohoto výrobku pro ČR a SR elektricky zdvihatelný nosič na 1-4 kola.Tento nosič byl oceněn na Caravansalonu v Dusseldorfu v roce 2015 cenou " nejlepší inovativní výrobek". Nosič ulehčí nakládání kol a umožní je zvednout do výšky tak,aby bylo zhoršeno ukradení kol nebo aby ho bylo možno umístit nad zadní dveře do garáže,jako to mají např. Frankie. Cena nosiče na 2 kola je 27 470,- CZK bez DPH,příplatek na 3 kola 1 650,- CZK,zámek 340,- CZK.

Na ilustračním videu můžete nosič vidět  zde

Novou odlehčenou Frankii I 72 GDH do 3,5 t  pro 4 osoby

Jedná se  o další model do 3,5t pro 4 osoby na jízdu i spaní v délce 7,2 m s podélnými postelemi a garáží,který je celkově snížený o 10 cm ( výška 2,89 cm, snížena je výška dvojité podlahy, pochůzná vnitřní výška zůstává stejná ) s kompletně novou přední částí ( viz foto ).Spolu s dalšími odlehčeními (nábytek z balzového dřeva, více hliníku,voštinová podlaha,snížená výška ) se podařilo výrazně snížit hmotnost vozu a umožnit u kvalitního vozu,kterým bezesporu Frankia je délka 7,2 m do 3,5 t, 4 osoby jízda i spaní, při zachování všech kvalit,které Frankia nabízí. Pohotovostní hmotnost vč nafty, 20 l vody, řidiče a plynu je 3090 kg!

Více informací naleznete zde

Na Vaši návštěvu se těší Ing Ivan Vávra a Jan Vávra

Datum: 24.10.2017 7:57:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště