Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavan centrum Hykro - oslavte s námi svátek karavanistů


Společnost Karavan centrum Hykro se i letos vydá do Brna oslavit svátek všech příznivců karavaningu. Na svém kontě má nespočet spokojených klientů, kteří se stále vrací a k jejich spokojenosti přibývají noví. Motto "Život je cesta" tak naplňují beze zbytku!


Karavan centrum Hykro je na trhu více než 22 let a v současné době zastupuje 10 značek obytných vozů a přívěsů, mezi kterými nechybí Carado, Knaus, Weinsberg , Fendt , Tabbert , Hero Camper , Paragan, Bravia, Kabe ani La Strada. Areál zahrnuje vnitřní a venkovní showroom, půjčovnu i prodejnu originálních dílů. Doplňky pro karavaning, outdoor a volný čas si však můžete zakoupit i prostřednictvím e-shopu. Společnost zajišťuje také servis jak nástavbové, tak i motorové části ve spolupráci se společností Imofa – Fiat.

Všechny své zákazníky nyní očekávají i v novém působišti v Praze na Ořechu, kde je připravený skvělý team 25 profesionálně vyškolených prodejců a techniků. Společnost nově sídlí na adrese Ořešská 873, 155 00 Praha 5 – Řeporyje, EXIT 19 z Pražského okruhu (D0).

Více informací: https://www.hykro.cz/home

 

Datum: 8.9.2021 10:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště