Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavany Sedlčany přivezou novinky od Adrie

 

Společnost Karavany Sedlčany, která je oficiálním dovozcem obytných vozů a vestaveb od Adria do ČR, na veletrhu Caravaning Brno představí několik novinek.

Jednou z nich bude inovovaná rodinná vestavba Adria Twin 600 SPT Family na podvozku Fiat Ducato, která nabízí možnost cestování a spaní až 4 osobám.

Kromě ní se na českém trhu představí upravená řada vozů Adria Matrix se spouštěcím lůžkem a možností spaní pro 5 osob. Řada Adria Matrix Axess je nyní na podvozku Citroen cenově dostupnou alternativou velice kvalitního rodinného obytného vozu.  

Úspěch na našem trhu v minulé sezoně sklidila luxusní řada integrovaných vozů Adria Sonic, která v sobě spojuje moderní design, luxusní materiály a špičkové zpracování.  Tato řada pro sezonu 2018 doznala drobných změn a vylepšení a modely Sonic Supreme a Sonic Plus budou jistě ozdobou nejen stánku Adria Karavany Sedlčany, ale i celého veletrhu stejně jako úspěšná řada alkoven s velice moderním designem - Adria Coral XL na podvozcích Fiat a Citroen.

Českou premiéru bude v Brně mít nová řada polointegrovaných vozů Adria Coral s velikou panoramatickou střechou. 

Na stánku nechybí ani atraktivní program 

V sobotu 11. 11. ve 14.00 hodin na stánku Adria Karavany Sedlčany v pavilonu P bude probíhat autogramiáda a malá exhibice dvojnásobného mistra světa v cyklotrialu a cyklistického mága Josefa Dresslera.

V průběhu celého veletrhu bude vystaven na stánku Adria Karavany Sedlčany náš závodní speciál Tatra pro Rally Dakar 2018, který bude v sobotu 11. 11. v 10.00 hodin oficiálně pokřtěn společně s cestopisnou knihou o cestě obytným vozem Adria Jižní Amerikou.

Více informací naleznete již nyní na našich stránkách www.KaravanySedlcany.cz

 

Datum: 12.10.2017 8:33:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště