Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Špičková audiovizuální technika vyladí cestování na ještě vyšší úroveň

 

Legendy špičkové audio techniky vyladí kvalitu cestování na ještě vyšší úroveň! Přijďte si odpočinout do naší relaxační zóny v pavilonu P, stánek číslo 34 A a seznamte se Bowers&Wilkins 802D3 nebo se značkou McIntosh a jejich prémiovou řadou zesilovačů a dalších přístrojů pro stereo, domácí kino i streamování. Nechybí ani špičkové gramofony, které prožívají svůj velký návrat nebo hifi nábytek Laceramic design. Vše je součástí vyladěné odpočinkové zóny, kterou jsme dovybavili nábytkem tradiční české firmy Exit 112.

Bowers&Wilkins 802D3 přináší kvalitní reprodukci hudby

Model 802 D3 vychází z nejvyššího modelu 800 D3 této legendární řady, má však o něco kompaktnější rozměry, neboť dvě basové membrány typu Aerofoil mají průměr 200mm. V samostatné, hlavici připomínající ozvučnici (Turbine head), je zasazen středotónový reproduktor s technologií FST a 150mm membránu typu Continuum. Zcela nahoře je pak umístěn vysokotónový reproduktor s technologií Nautilus a 25mm diamantovou membránou. Robustní hlavní ozvučnice vybavená basreflexem typu Flowport je zárukou toho, že čistota reprodukce nebude snížena ani při opravdu velké hlasitosti.

 

Komponenty špičkové značky McIntosh umocní zážitek z hudby

McIntosh byl zprvu legendární u profesionálů z hudební branže, nyní má své místo i v sídlech náročných audiofilů. Nejsou to pouze zesilovače, ale i další přístroje pro stereo, domácí kino i streamování. Aktuální špičkové technologie umocnil atraktivní vnější design - modře podsvícené VU metry, lesklé kovové knoflíky a hluboké skleněné čelní panely. 

 Z jejich široké nabídky Vám na veletrhu představíme:

Z nabídky kvalitních gramofon gramofonů značky McIntosh přivezeme model MT5

Televize zastoupí OLED 65“ Loewe Bild 7.65

 

Studio Jasyko je dodavatelem komplexních řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace dle individuálních požadavků zákazníka.

Intiutivním a spolehlivým řešením ovládání inteligentního domu je americký řídící systém Crestron.

Pro intenzivní prožitek zvuku využíváme britské reprosoustavy Bowers & Wilkins, známé svou nekompromisní konstrukcí, extravagantním designem, ale i vestavnými variantami pro multiroom ozvučení. Zajímavou alternativou jsou italské Sonus faber, které odrážejí italský smysl pro krásu a řemeslnou zručnost, americké Bose nebo českou značku AQ.

Synonymem kvalitního obrazu je technologie 4K od německé značky Loewe, která vyniká kvalitním řemeslným zpracováním a nadčasovým řešením. Projektory s velkoplošnou projekcí pak zajistí působivý zážitek z „opravdového kina“.

Nově nabízíme také prestižní americkou značku McIntosh.

Pokud nechcete čekat až na veletrh, naleznete více informací zde

Zažijte jinou dimenzi zvuku v našem poslechovém studiu! STUDIO JASYKO, Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

  

Datum: 8.11.2017 9:00:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště