Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AZUB bike - skládací kola TERN pro aktivní cestování


Cestování obytným autem je teď velice vyhledávaný typ dovolené. Málokdo se ovšem spokojí jen s pasivní jízdou autem. Mnohem častěji chceme poznávat nová místa aktivně a v tom přichází AZUB bike. Kolo, které lze většinou bez větších problémů vzít na cestu s sebou, je tou nejlepší volbou z hlediska fyzické náročnosti a vzdálenosti, kterou na něm můžeme urazit. Moderní skládací elektrokolo je navíc skladné a nezabere v autě příliš mnoho místa.
 

Skládací kola TERN, která do České republiky dováží společnost AZUB bike s.r.o., uvidíte na výstavě Caravaning Brno a na vlastní oči se tak přesvědčit o jejich praktičnosti. Společnost TERN, která začínala s klasickými skládačkami, má dnes ve svém portfoliu celou řadu nástupců těchto kol. Ať už se jedná o skládací kola s důrazem na rychlost skládání, nízkou hmotnost a rozměry ve složeném stavu nebo o semi-skládací elektrokola a kompaktní městská kola s důrazem na ovladatelnost, komfort a asistenci špičkového elektromotoru.

Nejmenší skládací kola TERN Link

Skládačky Tern s koly o rozměru 20” jsou výbornými koly pro lidi, kteří potřebují svůj stroj často skládat. Nebo je převážet a uschovávat na místě, kde je málo prostoru. Ať už jde o transport vlakem, tramvají, v autě či na lodi. Geometrie je i u těchto kol uzpůsobena pohodlné jízdě (případně i sportovní, dle modelu) a pozice cyklisty na něm odpovídá klasickému kolu. Kola s nastavitelným představcem Andros můžete během chvilky změnit z komfortní jízdy na velmi sportovní. Stačí vám k tomu pohyb dvou velkých rychloupínáků.

26“ skládačky TERN Eclipse

Nahraďte své klasické kolo skládačkou a už nebudete muset kola převážet na střeše auta nebo na kouli. Složíte je bezpečně do kufru svého auta. Velikostně jde o plnohodnotná kola a také převody vám umožní jak svižnou jízdu z kopce, tak pomalou jízdu vzhůru směrem k nebi. Kotoučové brzdy už jsou u těchto kol samozřejmostí, stejně jako prémiové komponenty.

Pohodlně a bezpečně s elektrokolem HSD

Semi-skládací e-bajky řady HSD nabízí lidem výbornou ovladatelnost, rám s nízkým nástupem a také komfort srovnatelný s klasickou velikostí kol. Díky několika patentům Ternu jsou velmi univerzální a padnou jezdcům všech velikostí.

Snadno se s nimi budete proplétat uličkami měst, jednoduše je zaparkujete v garáži nebo převezete autem. Zvláště pokud zasunete teleskopickou sedlovku a složíte sloupek řízení s řídítky. Tyto dva prvky navíc také zaručují, že kolo plynule nastavíte pro jezdce od 147 do 195 cm a všichni se na něm budou cítit příjemně. Jedno kolo tak může využívat celá rodina. Praktičnost modelu HSD umocňuje tuhý rám s nízkým nástupem. Velkou výhodou je i prostorný nosič, který odveze nejen týdenní nákup, ale také dítě na sedačce. Případně obojí naráz.

Elektrokolo HSD je vybavenou silným a spolehlivým motorem Bosch Active Line Plus, 500Wh baterií a devíti rychlostní kazetou v kombinaci s přehazovačkou Shimano Alivio Shadow. Samozřejmostí jsou výkonné hydraulické brzdy pocházející také od Shimana. Širokou škálu doplňků najdete na webu www.kola-tern.cz.

 

Datum: 14.10.2022 16:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště