Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SHARVAN je kolo pro otce i syna


Dobré nápady se cení, a ty které můžete vidět na brněnském výstavišti v pavilonu P v rámci letošního Caravaningu stojí rozhodně za to. Nás třeba zaujal inovativní nápad Ing. Dušana Manduľáka, PhD., který se před pěti lety zamyslel nad tím, že by bylo dobré, kdyby s jeho synem rostlo i jeho kolo, takové kolo na trhu nenašel, tak ho sestrojit.

Tak se na východním Slovensku zrodilo kolo, které světu dal jeden zapálený otec, který může model sdílet se svým synem, přáteli, kolegy, a to bez ohledu na jejich výšku či váhu. Kolo SHARVAN je výsledkem více než 10. 000 hodin vývoje ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi.

SHARVAN je první kolo svého druhu na světě. Název je odvozený od regionálního výrazu pro živého, nespoutaného chlapce a anglického výrazu „share one“. Že se přizpůsobí každému, to jsme si už řekli, ale ono mění i barvy, a navíc je jednoduchým způsobem složitelné. Světová premiéra kola proběhla na veletrhu EUROBIKE 2019 ve Friedrichshafenu v Německu. První prototyp ve verzi e-bike s elektrickým pohonem byl sestrojen v roce 2020. SHARVAN se stal oficiálním dopravním prostředkem slovenského pavilonu pro cely areál EXPO Dubai. V květnu 2022 se toto jízdní kolo začalo sériově vyrábět a na Caravaningu se na něm můžete i projet.

   

 

Datum: 21.10.2022 11:34:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště