Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Rekordní ročník veletrhu Caravaning Brno se blíží

 

Tradičně největší veletrh karavanů a obytných vozů ve střední a východní Evropě Caravaning Brno se uskuteční od 9. do 12. listopadu 2017 v areálu brněnského výstaviště. Přední dovozci a prodejci zde pravidelně uvádějí novinky pro nadcházející sezónu, na expozicích však nechybí ani tradiční a oblíbené modely. Pro všechny příznivce caravaningu máme dobrou zprávu - většina vystavovatelů zvětšuje výstavní plochy!

 Stovky nablýskaných karavanů a obytných vozů více než 50 významných značek tradičně plně obsazuje největší a nejkomfortnější pavilon P brněnského výstaviště. V letošním roce však ani těchto 9.000 metrů čtverečních nebude stačit, karavany a obytné vozy obsadí dalších 4.000 metrů v sousedním pavilonu F.

 Vystavovatelé tak mohou přivézt více modelů!

Komponenty, příslušenství, nechybí ani nabídka kempů

Vystavovatelé veletrhu Caravaning Brno nabídnou také komponenty, příslušenství a vybavení obytných vozů a karavanů. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování. Zároveň dochází k rozšíření nabídky kempů – prezentaci tradičního vystavovatele a partnera Asociace kempů rozšíří o nabídku svých služeb a možnosti ubytování také několik těchto zařízení z Rakouska nebo Itálie. 

Nechybí ani doprovodný program, který vhodným způsobem doplní nabídku vystavovatelů o poradenský servis nejenom pro začínající karavanisty, ale i o zajímavé a atraktivní zážitky z cest.

 

Fotogalerii z minulého ročníku veletrhu naleznete zde

Datum: 2.10.2017 7:33:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště