Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REBUILD-CAR: Co znamená jedno auto pro dvě využití?


Stačí mít jedno rodinné auto, kde za pomocí vestavby od REBUILD-CAR proměníte osobní auto na obytné během několika minut. Nepotřebujete mít dvě vozidla, platit dvakrát pojištění, dělat dvojitou údržbu. Jeden vůz lze používat jak na cesty do práce, tak i na víkendy. To samé vozidlo lze jednoduchým způsobem přestavět pro camping a turistiku. Získáte tak jedno auto pro dvě využití.

Vestavby splňují vše, co k takové turistice potřebujete. Možnost kde si mohu udělat ranní kávu se snídaní, umýt obličej, kvalitně se vyspat a mít vše na jednom místě – to je to, co od vestaveb od REBUILD-CAR můžete očekávat. Vestavby jsou kompatibilní s mnohými typy aut, které trh nabízí.

Velkou předností těchto vestaveb je nízká váha, což umožnuje snadnou manipulaci. Rozměry a váha umožnují snadné uskladnění, pokud se vestavba v danou chvíli nepoužívá. Na výrobu vestaveb jsou použity pouze kvalitní materiály, které jsou lehké, praktické, omyvatelné a nepodléhají hnilobě. Postaveny jsou ze speciálních hliníkových profilů a plastových odlehčených výplní.

Vestavby do aut na kempování musí být nejen praktické, odolné a pevné, ale i cenově dostupné. Vestavby od firmy REBUILD-CAR tyto parametry splňují. Na výběr má zákazník z několika typů vestaveb a modulů. Společnost nabízí k vestavbám i praktické doplňky. 

 

Datum: 9.9.2020 12:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště