Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PROCAMPING s novinkou roku 2017 na Caravaning Brno

 

Máme dobrou zprávu pro všechny milovníky Caravaningu. Nejnovější tipy, triky a novinky se dozvíte na chystané akci v Brně - veletrh Caravaning Brno 2017 se rozproudí v termínech 9. - 12. 11. 2017. Uvidíme se v našem stánku č. 08 v pavilonu P.

Každý si přeje mít na svém výletě naprosté pohodlí. Jak by se Vám líbilo mít na cestě komfort jako v tom nejlepším hotelu? Sledovat nádherné západy slunce s rodinou, co víc si přát. Není nad to zajet si na vysněná místa kdekoliv a kdykoliv. Ať už s přáteli a nebo rodinou, je čas na to vyrazit a zažít (ne)očekávaná dobrodružství.

Tým PROCAMPING má pro Vás bohaté portfolio služeb:

  • Představíme Vám obytné vozy značky Challenger, které si zamilujete pro jejich francouzský design. Tato komfortní auta jsou šetrná k přírodě, proto můžete cestovat kamkoliv si přejete. Můžete se podívat na nově řešenou postel v polointegrovaném autě Genesis 396.
  • Čeká na Vás také ukázka luxusních karavanů Sterckeman. Pojízdné domy v sobě skrývají pohodlí a domácí atmosféru.
  • V našem stánku se můžete podívat na produkty z našeho e-shopu. Nejoblíbenější sady nádobí a nebo jiné pomůcky na kempování a caravaning si můžete koupit přímo na místě s veletržní slevou. Některé kempaře určitě potěší, že jsme rozšířili nabídku o outdoorové vybavení.

Nechte se inspirovat a přijďte se za námi podívat, jak funguje život na čtyřech kolech.

Moc se na Vás těšíme.
 

 

Datum: 20.10.2017 9:52:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště