Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Přijeďte představit své novinky pro rok 2018!

 

Oblíbený veletrh Caravaning Brno se uskuteční od 9. do 12. listopadu 2017 na brněnském výstavišti v moderním pavilonu P. Již tradičně je tím pravým místem pro představení novinek na další sezónu. Proč se jej zúčastnit?

Veletrh je nejen odborným veletrhem, ale i komunitním setkáním příznivců životního stylu, k němuž patří svobodné a nezávislé cestování na čtyřech kolech. Na venkovní ploše bude opět bazar karavanů a obytných vozů, nebude chybět ani Minicamp a další tradičně oblíbené akce.

Po celou dobu konání veletrhu bude probíhat doprovodný program sestavený jak z přednášek řešících technické aspekty a poradenství, tak i s atraktivními zážitky z cest.

Souběžně se bude konat festival SPORTU, TANCE a ZÁBAVY - tato kombinace přiláká na výstaviště více než 46.000 návštěvníků - z nichž více než 20 % navštěvuje primárně veletrh Caravaning Brno! Tito návštěvníci se zajímají především o obytné automobily a přívěsy, jejich doplňky, ale i o možnost jejich pronájmu.

Více inforamcí o minulém ročníku veletrhu naleznte zde

Ačkoliv je termín přihlášení za zýhodněných cenových podmínek stanoven na 31. srpna 2017, již dnes se hlásí první tradiční vystavovatelé. Již dnes je jasné, že se jej opět zúčastní většina renomovaných značek karavanů a obytných automobilů, mezi kterými byste neměli chybět ani Vy! Trendem posledních ročníků veletrhu Caravaning Brno je nejenom prezentace většiny významných značek, ale i rostoucí požadavky na velikost výstavní plochy. Abychom zachovali tradičně vysoký komfort pro Vás vystavovatele a přitom mohli uspokojit Vaše rostoucí požadavky, otevíráme pro veletrh Caravaning Brno další halu - sousední pavilon F.

Přihlášením v termínu získají nejenom slevu ve výši 10 % na výstavní plochu, ale především možnost zviditelnění v návštěvnické kampani!

Více informací, cenové podmínky a přihlášku naleznete zde 

 

 

Datum: 1.8.2017 15:08:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště