Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Přijeďte představit své novinky pro rok 2017!

 

Oblíbený veletrh Caravaning Brno se uskuteční od 3. do 6. listopadu 2016 na brněnském výstavišti v moderním pavilonu P. Již tradičně je tím pravým místem pro představení novinek na další sezónu. Proč se jej zúčastnit?

Veletrh je nejen odborným veletrhem, ale i komunitním setkáním příznivců životního stylu, k němuž patří svobodné a nezávislé cestování na čtyřech kolech. Na venkovní ploše bude opět bazar karavanů a obytných vozů, nebude chybět ani Minicamp a další tradičně oblíbené akce.

Po celou dobu konání veletrhu bude probíhat doprovodný program sestavený jak z přednášek řešících technické aspekty a poradenství, tak i s atraktivními zážitky z cest.

Souběžně se bude konat festival SPORTU, TANCE a ZÁBAVY - tato kombinace přiláká na výstaviště více než 43.000 návštěvníků - z nichž více než 20 % navštěvuje primárně veletrh Caravaning Brno! Tito návštěvníci se zajímají především o obytné automobily a přívěsy, jejich doplňky, ale i o možnost jejich pronájmu.

Více inforamcí o minulém ročníku veletrhu naleznte zde

Ačkoliv je termín přihlášení za zýhodněných cenových podmínek stanoven až na 31. srpna 2016, již dnes se hlásí první tradiční vystavovatelé. Přihlášením v termínu získají nejenom slevu ve výši 10 % na výstavní plochu, ale především možnost zviditelnění v návštěvnické kampani!

Více informací, cenové podmínky a přihlášku naleznete zde  

 

Datum: 17.5.2016 15:08:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště