Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Více než 40 značek karavanů a obytných vozů na veletrhu Caravaning Brno

 

Chcete si prohlédnout více než 40 značek karavanů a obytných vozů na ploše přes 9 000 metrů čtverečních? Využijte jedinečnou možnost vidět pohromadě tolik značek! Zastavte se od 3. do 6. listopadu na Mezinárodní veletrh karavanů a obytných vozů Caravaning Brno. Nechybí ani lákavý doprovodný program, který přinese zážitky z cest po celém světě nebo poradenství pro začínající i zkušené karavanisty. Pokud zde chcete strávit více dnů a přijedete svým „obytňáčkem“ je pro Vás připraven veletržní Minicamp.

 

Nejenom karavany, obytné vozy, ale i potřeby pro kempování

Caravaning Brno představí v pavilonu P nejen stovky nablýskaných obytných vozů, karavanů a přívěsů v široké škále provedení - od úsporných variant až po ty nejluxusnější. Součástí nabídky je také příslušenství, potřeby pro karavaning a kempování. Pomyslnou třešinkou na dortu pak jsou výstavní slevy a akční nabídky – nic tedy nebrání tomu, abyste si se svým novým karavanem odjeli přímo z výstaviště domů či na cesty. Jste zvědaví, co si pro Vás jednotliví vystavovatelé připravili? Zde Vám nabízíme malou ochutnávku!

 

Na jaké značky se můžete těšit?

Novinky i osvědčené a oblíbené modely přijedou představit přední dovozci obytných vozů a karavanů, jako je například Caravan Metropol, HvCaravans, KOV Velim, Finaso, Adria Karavany Sedlčany, Pronto Autosalon, PV Caravan, Caravan Centrum Pardubice, Campingworld Neugebauer, Auto Kora top, Hyundai Centrum Praha, Turčan, Donako,  a další.

Prezentovaných značek karavanů a obytných vozů bude opravdu hodně! Můžete se těšit například na tyto: LMC, Niesmann Bishoff, Buerstner, Fleurette, Laika, Chausson, Teleco, Telair, Berger, Dethleffs, Laika, Pössl, VANTourer, HOBBY, Pilote, PhoeniX, LeVoyageur, Alden, Goldschmitt, KRS, SUN LIVING, ADRIA MOBIL, Frankia, Elnagh, McLouis, BenimarGiottiLine, Itineo, Eura mobil, XGO, Carthago, Malibu, WINGAMM, Fendt, Knaus, Challenger, Sterckeman a mnozí další!

Vystavovatelé veletrhu Caravaning Brno nabídnou také komponenty, příslušenství a vybavení obytných vozů a karavanů. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování. 


Atraktivní přednášky či minicamp pro fanoušky

Návštěvou veletrhu získáte skutečně ucelený přehled o všem, co k cestování a péči o domy na čtyřech kolech neodmyslitelně patří. Nabídku vystavovatelů totiž doplní atraktivní doprovodný program, který jistě zaujme nejenom karavanisty začátečníky. Jeho hlavní součástí je návštěvnicky vyhledávaný poradenský servis, kde poradí odborníci na slovo vzatí. Stranou pozornosti nezůstanou ani přednášky zkušených karavanistů s jejich zajímavými zážitky z cest. Na veletrhu Caravaning Brno můžete také prodat svůj starý karavan nebo obytný vůz nebo využít minicampu pro návštěvníky. Kompletní doprovodný program naleznete zde


Fanoušci Rally Dakar pozor!

Na své si přijdou také fanoušci Rally Dakar - těšit se můžete na představení nové spolupráce mezi Adria Karavany Sedlčany a populárním automobilovým závodníkem Martinem Prokopem a jeho týmem MP sports. V sobotu 5. 11. ve 14.00 hodin proběhne na stánku Adria Karavany Sedlčany představení nového závodního speciálu týmu MP sports připravovaného pro Rally Dakar 2017 a autogramiáda Martina Prokopa spojená se soutěží o zajímavé ceny. Podrobný program nalzenete již brzy zde

 

AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW

I v letošním roce se při veletrhu Caravaning Brno můžete těšit na další ročník oblíbené AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW, kterou připravujeme ve spolupráci s firmou Agrotec. Program odstartuje již v pátek jízdou zručnosti s civilní technikou. Na sobotu je připraven hlavní závod včetně autogramiád jezdců, prohlídek závodních vozů a samozřejmě i soutěží pro všechny zájemce. Neděle pak bude patřit závodům veteránů. Program bude jistě nabitý, nenechají si jej ujít ani známé osobnosti, s kterými se zde budete moci potkat. Více informací o rally show naleznete zde

 

Získejte vstupenku na veletrh výhodněji!

Chcete navštívit veletrh výhodněji? Zakupte si vstupenku online! Zvýhodněné vstupenky získáte na www.bvv.cz/caravaning-brno – odkaz VSTUPENKY & REGISTRACE. Vyberte veletrh Caravaning Brno, zaplaťte online, a navštivte veletrh a souběžně konané akce za zvýhodněnou cenu. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu.

 

Stavte se na brněnské výstaviště, seznamte se s novinkami a trendy v obytných vozech pro nadcházející sezonu. Protože výstava Caravaning Brno bude zajímavou tečkou za letošní cestovatelskou sezonou a lákadlem na tu příští.

 

Datum: 6.11.2016 10:09:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště