Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Toptrade– specialista na obytné vestavby přiveze novinky!

15.10.2019

Firma Toptrade Holešov, již 26 let výhradní zástupce obytných vozů Frankia, zařadila do portfolia prodávaných vozů nové značky obytných vestaveb. Jsou to obytné vestavby WoodVANs českého výrobce. Firma Toptrade se tímto stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem...

Toptrade– specialista na obytné vestavby přiveze novinky!

Představujeme nového partnera veletrhu

15.10.2019

V letošním roce je naším oficiálním partnerem také Asociace kempování a karavaningu z.s. Tato mladá a svěží Asociace si dala za cíl hájit zájmy karavanistů, kempařů a komerčních subjektů spojených s tímto životním stylem a nutno dodat, že se jí to začíná dařit. Například se jí povedlo zaslat do Poslanecké sněmovny návrh na začlenění karavanového stání (Stellplatzu) do legislativy tak, aby jeho výstavba byla pro zájemce v budoucnu jednodušší, neboť legislativa tento pojem nezná a budoucím provozovatelům to přináší nemalé potíže. Nad touto problematikou se od té doby pravidelně setkávají s panem poslancem Janem Richterem, který se rozhodl zájmy AKK ČR v Poslanecké sněmovně zastupovat a hájit.

Představujeme nového partnera veletrhu

Na venkovní ploše si vyzkoušíte testovací jízdy

9.10.2019

I v letošním roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet si jízdu obytným autem na vlastní kůži. Testovací jízdy se uskuteční po celou dobu konání veletrhu, rezervovat si je lze v pavilonu F na stánku Campingworld Neugebauer (stánek č. 1). Rozhodně se tak bude jednat o skvělý zážitek nejen pro zkušené jezdce, ale i pro začátečníky.

Na venkovní ploše si vyzkoušíte testovací jízdy

AluGro-Pro s.r.o. představí vestavby od firmy REBUILD-CAR

8.10.2019

Co znamená jedno auto pro dvě využití? Stačí mít jedno rodinné auto, kde za pomocí naší vestavby proměníte osobní auto na obytné během několika minut. Nepotřebujete mít dvě vozidla, platit dvakrát pojištění, dělat dvojitou údržbu. Jeden vůz lze používat jak na cesty do práce, tak i na víkendy. Lze to samé vozidlo jednoduchým způsobem přestavět pro camping, turistiku. Jedno auto pro dvě využití.

AluGro-Pro s.r.o. představí vestavby od firmy REBUILD-CAR

CAMPSTER by Pössl – novinka od společnosti RINEN!!

7.10.2019

CAMPSTER není jen auto. Campster je vozidlo pro život. Protože teprve s ním se otevírají neomezené možnosti pro každodenní život i útěk ze stereotypu. Nové spojení dodávky, limuzíny a obytného auta. Skutečný talent ve všech oblastech.

CAMPSTER by Pössl – novinka od společnosti RINEN!!

Navštivte kouzelná místa s cestovateli

4.10.2019

Chcete se alespoň na chvíli přenést do jiného světa, plného dobrodružství, zážitků, všedních i nevšedních scenérií? Pak si společně s námi vychutnejte cestovatelské přednášky, které každý rok patří do doprovodného programu výstavy Caravaning Brno v pavilonu P. Díky poutavému vyprávění a jedinečným obrazovým materiálům se můžete přenést do zemí blízkých i vzdálenějších.

Navštivte kouzelná místa s cestovateli

Program na stánku Žena v autě.cz

2.10.2019

Stánek Žena v autě.cz na Caravaningu bude věnován bezpečnosti a kráse. Na našem stánku si budete moci názorně prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže. Pro návštěvnice jsme připravili zajímavé workshopy.

Program na stánku Žena v autě.cz

VanBOX – přestavte svou dodávku na obytný vůz za 20 minut

24.9.2019

VanBOX, odštěpená výroba společnosti Vacuclean, představí na výstavě speciální vyjímatelnou vestavbu. Filosofií firmy je vyrábět cenově dostupné vyjímatelné vestavby, které si díky stavebnicové koncepci může každý zákazník přizpůsobit dle rozměrů svého vozidla a svých požadavků.

VanBOX – přestavte svou dodávku na obytný vůz za 20 minut

Návrat cyklistiky na brněnské výstaviště

24.9.2019

Souběžně s veletrhem Caravaning Brno proběhne na brněnském výstavišti festival Life!. Letošní ročník bude přelomový – po sedmi letech se na brněnské výstaviště vrací jízdní kola a obor cyklistiky jako BIKE Life!. Návrat to bude skutečně monumentální. Více než polovina pavilonu V bude vyhrazena firmám s cyklistickým sortimentem, na cyklistiku jsou zaměřené doprovodné programy, v blízkosti cyklistických expozic bude návštěvníkům k dispozici dráha pro testování kol a koloběžek včetně těch s elektrickým pohonem.

Návrat cyklistiky na brněnské výstaviště

CAROX – minikaravany v maxi kvalitě

23.9.2019

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů s hmotností do 750 kg. Provozuje také půjčovnu těchto minikaravanů. Na výstavě představí několik modelů, které uchvátí nejen designem, ale především českou kvalitou.

CAROX – minikaravany v maxi kvalitě

Současně také

GO, REGIONTOUR
21.-24.10.2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště