Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Ohlédnutí za veletrhem Caravaning Brno 2015

2.2.2016

Na veletrhu Caravaning Brno měl návštěvník možnost vidět více než 40 prezentovaných značek na ploše přes 8.600 metrů čtverečních od 43 vystavovatelů ze 4 zemí světa. Nabídku nových i tradičních modelů doplnil doprovodný program, který nabídl jak zážitky z cest, tak i poradenství nejenom pro začínající karavanisty.

Ohlédnutí za veletrhem Caravaning Brno 2015

Návštěvnická soutěž o skútr mpKorado zná svého vítěze

15.12.2015

Velká návštěvnická soutěž veletrhu Caravaning Brno zná svého vítěze! Krásný skútr mpKorado 125 od společnosti MP KpKorado vyhrála slečna Kristýna Jirásková z Chotěboře, která se svým tipem nejvíce přiblížila skutečné návštěvnosti listopadových veletrhů Caravaning Brno, TheatreTech a festivalu SPORT Life, Dance Life Expo a IN-JOY 2015.

Návštěvnická soutěž o skútr mpKorado zná svého vítěze

Veletrh Caravaning Brno očima sdružení OSCAR

26.11.2015

Sdružení dovozců obytných vozidel OSCAR je hrdým partnerem veletrhu Caravaning Brno, který byl jak z pohledu návštěvníků, tak i vystavovatelů v mnoha ohledech zcela výjimečný.

Veletrh Caravaning Brno očima sdružení OSCAR

SPORT Life, Caravaning Brno, Dance Life Expo, In-Joy, TheatreTech - předběžná závěrečná zpráva

8.11.2015

Festival sportu tance a zábavy (SPORT Life, Dance Life Expo, In-Joy) a veletrhy Caravaning Brno a Theatre Tech & Event Production se konaly na brněnském výstavišti od 5. do 8. listopadu 2015. Caravaning Brno a Theatre Tech & Event Production začaly už ve čtvrtek, festival se přidal v pátek. Tento nový koncept zahájený v loňském roce se jednoznačně osvědčil, o čemž svědčí především návštěvnost. Během čtyř dnů navštívilo výstaviště téměř 45 000 návštěvníků.

SPORT Life, Caravaning Brno, Dance Life Expo, In-Joy, TheatreTech - předběžná závěrečná zpráva

Procamping.cz – z účasti jsme nadšeni

7.11.2015

Společnost Procamping.cz je jedním z nováčků na letošním veletrhu CARAVANING BRNO. Na stánku číslo 9 představila karavany francouzské značku SUBLIM, které se takto prezentovaly mimo domovskou zemi vůbec poprvé. Mezi další exponáty patřily karavany Steckerman a obytné vozy Challenger.

Procamping.cz – z účasti jsme nadšeni

4camping.cz největší nabídka turistického vybavení v ČR

6.11.2015

Firma ForCamping s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších domácích hráčů na trhu s outdoorovým a kempingovým vybavením. E-shop www.4camping.cz se umístil ve finále respektované ankety o nejlepší český internetový obchod. Kamenné prodejny můžete nalézt v Praze, Pasohlávkách, na Vranovské pláži a nově také v Brně, v obchodním centru Letmo. E-shop se pyšní vůbec nejširší nabídou turistického vybavení, když můžete vybírat ze zboží 110 značek. Nejvýznamnější činností firmy je pořádání Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody, kterou každoročně na Výstavišti v Praze Letňanech navštíví 100.000 návštěvníků a je největší akcí svého druhu ve střední Evropě.

4camping.cz největší nabídka turistického vybavení v ČR

Pár střípků z Caravaningu

5.11.2015

V pavilonu P dnes začal Caravaning Brno a my jsme byli při tom. Největší veletržní hala ve střední Evropě je nabita karavany a obytnými přívěsy do posledního místa, takže se sem určitě ještě vrátíme, protože nebylo možné projít a prohlédnout vše.

Pár střípků z Caravaningu

Vyhrajte skútr mpKorado 125

5.11.2015

Největší výstava karavanů a obytných vozů v České republice Caravaning Brno se nezadržitelně blíží. A s ní i otázka, co je pro návštěvníky připraveno zajímavého. Především se můžete těšit na novinky v nabídce karavanů a obytných vozů, chybět nebude ani minicamp nebo lákavý doprovodný program. Letošní novinkou ale je velká návštěvnická soutěž o skútr mpKorado 125!

Vyhrajte skútr mpKorado 125

Fanoušci Rally Dakar pozor!

5.11.2015

Na mezinárodní výstavě karavanů a obytných vozů Caravaning Brno si přijdou na své také fanoušci Rally Dakar. Tuto tradiční dálkovou soutěž není jistě potřeba více představovat. Co však za představení stojí, je představení Dakarského závodního speciálu Tatra 815. Chybět nebude ani autogramiáda a beseda se členy největšího českého týmu na Rally Dakar – týmem Bonver Dakar Project. To vše a mnohem více na stánku Karavany Sedlčany.

Fanoušci Rally Dakar pozor!

Současně také

GO, REGIONTOUR
21.-24.10.2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště