Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Rekordní ročník veletrhu Caravaning Brno se blíží

2.10.2017

Tradičně největší veletrh karavanů a obytných vozů ve střední a východní Evropě Caravaning Brno se uskuteční od 9. do 12. listopadu 2017 v areálu brněnského výstaviště. Přední dovozci a prodejci zde pravidelně uvádějí novinky pro nadcházející sezónu, na expozicích však nechybí ani tradiční a oblíbené modely. Pro všechny příznivce caravaningu máme dobrou zprávu - většina vystavovatelů zvětšuje výstavní plochy!

Eurotrail opět bude v pavilonu P!

14.9.2017

Po loňském kladných ohlasech s větší prodejní plochou jsme se rozhodli na tuto tradici navázat. I letos bychom Vám chtěli nabídnou možnost si na velkém prostoru vybrat a shlédnout kempingové vybavení holandského výrobce Eurotrail. A nejen to, součástí našeho stánku bude také prezentace výrobků Thule a Hakr – tradičních značek střešních nosičů, nosičů kol, lyží a střešních autoboxů.

Eurotrail opět bude v pavilonu P!

Car-Star připravuje veletržní premiéru

12.9.2017

Již několik let provozuje půjčovnu a servis obytných vozů a nabízí prodej značek GiottiLine, Itineo a Dreamer. Od sezóny 2018 získala možnost prodeje a servisu i prémiové značky Rapido.

Car-Star připravuje veletržní premiéru

Sinclair corporation představí klimatizaci do karavanů

7.9.2017

Na veletrhu Caravaning Brno představí Sinclair corporation klimatizaci do karavanů.

Sinclair corporation představí klimatizaci do karavanů

Novinky pro rok 2018, ale i osvědčené modely

4.9.2017

Z široké škály provedení – od úsporných variant až po ty nejluxusnější – si jistě vyberete. Využijte jedinečnou možnost vidět pohromadě tolik značek! Novinky i osvědčené a oblíbené modely přijedou představit přední dovozci obytných vozů a karavanů.

Komponenty, příslušenství, nechybí ani nabídka kempů

1.9.2017

Vystavovatelé veletrhu Caravaning Brno nabídnou také komponenty, příslušenství a vybavení obytných vozů a karavanů. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování.

Zážitky z cest, ale i poradenství a další zajímavé informace

31.8.2017

Návštěvou veletrhu získáte skutečně ucelený přehled o všem, co k cestování a péči o domy na čtyřech kolech neodmyslitelně patří. Nabídku vystavovatelů totiž doplní atraktivní doprovodný program, který jistě zaujme nejenom karavanisty začátečníky.

Zážitky z cest, ale i poradenství a další zajímavé informace

AGROTEC LIFE RALLY SHOW 2017

30.8.2017

Na své si přijdou také fanoušci rally - AGROTEC LIFE RALLY SHOW, kterou připravujeme ve spolupráci s firmou Agrotec, je návštěvnicky oblíbenou a vyhledávanou součástí veletržní nabídky.

AGROTEC LIFE RALLY SHOW 2017

Bazar karavanů a minicamp pro fanoušky

29.8.2017

Praktickým zpestřením celé akce bude i bazar obytných vozidel, kde bude možné karavan nebo přívěs z druhé ruky pořídit nebo naopak nabídnout. Při troše štěstí si na veletrhu Caravaning Brno nejenom vyberete svůj nový karavan, ale můžete i stihnout prodat ten starý.

Bazar karavanů a minicamp pro fanoušky

Finaso má novou pobočku v Brně!

10.8.2017

Tradiční vystavovatel veletrhu Caravaning Brno Finaso otevřel novou pobočku v Brně! Na ulici Tovární 11 můžete využít všech jejich obvyklých služeb.

Finaso má novou pobočku v Brně!

Současně také

GO, REGIONTOUR
21.-24.10.2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště