Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Obytné vozy od firmy Carthago nově jezdí i na podvozcích značky Mercedes

 

Pavilony F a P brněnského výstaviště zaplnily obytné vozy všech typů a velikostí. Mezi nimi i ty od firmy Carthago, které zájemci najdou v "efku". Do Brna s sebou společnost přivezla i nové obytné vozy z řady e-line. Ty spolu s vozy typu S Plus nově jezdí na podvozcích od Mercedesu.

Další novinky, které firma Carthago pro své zákazníky připravila, jsou zcela nové interiéry, ale i upravené modely se sníženou váhou. „Kompletně jsme změnili interiérový nábytek a jiné je i jeho uspořádání. Pyšní jsme také na to, že i přestože váha motoru a dalších přidaných technologií roste, podařilo se nám snížit celkovou hmotnost některých vozů pod tři a půl tuny,“ doplnil spolumajitel firmy Carthago Kristian Holzbecher.

 Zákazníci si ale stále mohou vybrat mezi těžšími, většími a pohodlnějšími auty, za které si ale připlatí za mýtné a nebo lehčí, menší verze do tří a půl tun. „V poslední době se více prodávají vozy nad tři a půl tuny, protože rozdíl mezi mýtným již není zase tak velký a lidé si tedy raději koupí pohodlnější, bezpečnější a větší auto,“ doplnil Holzbecher. Cena nového vozu řady e-line začíná na 3,5 milionů korun a roste s výbavou. Vůz se stejnou výbavou jako ten vystavený v pavilonu F si pak lidé mohou pořídit za téměř 4,3 milionů korun.

 

Datum: 9.11.2019 12:34:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště