Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Novinky i osvědčené modely na stáncích vystavovatelů

Novinky i osvědčené modely na stáncích vystavovatelů

Caravaning Brno přinese na více než devíti tisíci metrech čtverečních osvědčené modely, ale i novinky pro nadcházející sezonu jak karavanů, tak i obytných vozů. Nechybí ani komponenty, příslušenství, doplňky či sortiment potřeb pro kempování. Přehled již dnes známých novinek naleznete zde.

Novinky i osvědčené a oblíbené modely přijedou představit přední dovozci obytných vozů a karavanů, jako je například Caravan Metropol, HvCaravans, KOV Velim, Finaso, Adria Karavany Sedlčany, Pronto Autosalon, PV Caravan, Caravan Centrum Pardubice, Campingworld Neugebauer, Auto Kora top, Hyundai Centrum Praha, Turčan, Donako,  a další.

Prezentovaných značek karavanů a obytných vozů bude opravdu hodně! Můžete se těšit například na tyto: LMCNiesmann Bishoff,Buerstner, Fleurette, Laika, Chausson, Teleco, Telair, Berger, Dethleffs, Laika, Pössl, VANTourer, HOBBY, Pilote, PhoeniX, LeVoyageur, Alden, Goldschmitt, KRS, SUN LIVING, ADRIA MOBIL, FrankiaElnaghMcLouisBenimarGiottiLine, Itineo, Eura mobil, XGO, CarthagoMalibu, WINGAMM, Fendt, Knaus, Challenger, Sterckeman a mnozí další!

Vystavovatelé veletrhu Caravaning Brno nabídnou také komponenty, příslušenství a vybavení obytných vozů a karavanů. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování. 

 

 

Datum: 3.11.2016 23:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště