Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nomadic vyprodal své modré "covidové" dítě na veletrhu

Řeč je o výrobci chemie do chemických toalet. A to ne ledajakém. Je to ryze český výrobce, Nomadic BH z Brna, který přináší výrobky Blue Hygienic všem uživatelům karavanů a obytných vozů.

Na veletrh přijeli jen kvůli prezentaci a než se nadáli, měli kompletně vyprodáno!

Nápad jsme nosili v hlavě od roku 2017, pak přišel pro nás zlatý covid, začali jsme mít více času než obvykle a tak vzniklo naše covidové dítě,“ přibližuje zrod nového produktu Miroslav Souček. Samozřejmě vývoj byl složitější, je to přeci jen chemikálie a podléhá přísným normám a schvalovacím procesům. Nicméně fáze testování byla více než úsměvná. „Ženské z laboratoře nám nosily dětské nočníky a testovali jsme, jak působí náš výrobek,“ doplňuje jeho kolega Petr Šmarda. Jednou z hlavních předností Blue Hygienic je totiž pohlcování zápachu a zatímco standardní modrá verze s fresh vůní oslovuje mužskou část populace, ženy jednoznačně preferovaly fialovou vůni levandule.

Pánové z Nomadic však nezahálejí a vyvíjejí i zelenou eko verzi s Aloe Vera a také další přípravky, co se vám do karavanu mohou hodit. Například univerzální čistič s rozprašovačem nebo prací gel s pumpičkou. Ten má velkou výhodu, že účinkuje i ve vlažné vodě do 30 stupňů Celsia. Obě lahvičky mají taktéž domyšlený design a dají se prakticky zavěsit.

 

Datum: 24.10.2021 11:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště