Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Největším letošním lákadlem expozice AUTO-BAYER je Grand California


Společnost AUTO-BAYER, s.r.o. byla původně malou rodinnou dílnou, která se postupem času rozrostla na jeden z největších autosalonů a servisů na Moravě. Specializuje se na prodej a servis osobních a užitkových vozů.

V současné době disponuje nejmodernějším vybavením, které vyhovuje přísným standardům koncernu Volkswagen, které umožňuje zabezpečit veškeré služby v oblasti servisu a provozování autoparků malých, středních i velkých firem. Nabízí komplexní prodejní a servisní služby včetně karosářských a lakýrnických prací a non-stop služeb pro všechny zastoupené značky ve Slavkově u Brna.

„Největším letošním lákadlem naší expozice v Brně je Grand California, který máme dokonce i skladem,“ říká Mgr. Aleš Marek, CEO, a potvrzuje, že se odpovědně předzásobili. Mají aktuálně k dispozici šest vozů a jednoho z krasavců si můžete na brněnském výstavišti v rámci Caravaningu Brno prohlédnout. Tento žádaný model je k dispozici ve dvou variantách a přizpůsobí se každé cestě i každému životnímu stylu.

AUTO-BAYER reprezentuje koncern Volkswagen jako autorizovaný prodejce značek Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, ŠKODA a jako autorizovaný servis značek Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, ŠKODA a Audi.

 

Datum: 20.10.2022 14:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště