Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Největší vychytávka letošní expozice je karavan Mini Freestyle 300 Racing Edition


FIBICH CampingCars s.r.o.
půjčuje, prodává a zajišťuje servis karavanů a obytných automobilů.

Chcete-li si dovybavit a vyladit svůj karavan, tak i v tomto případě jste na správné adrese. V pavilonu P vám v rámci Caravaningu Brno ochotně představí jednotlivé modely s veškerými vymoženostmi a novinkami, které vás rozhodně potěší. 

„Největší vychytávka pro letošní expozici je vlek, který je určený pro převoz motocyklů. Poskytuje veškeré pohodlí pro motorkáře, má sprchu, WC a plynový bojler. Dokonce se zde mohou relativně  pohodlně vyspat 2 osoby, i když je uvnitř motorka,“ říká David Fibich, jednatel CEO. Praktický ultrakompaktní karavan Mini Freestyle 300 Racing Edition je navržen tak, abyste mohli sdílet vášeň pro dvoustopá vozidla a cestování v uspokojivém pohodlí, kamkoliv se vydáte. Tento praktický model je aktuálně k dispozici skladem, pokud  by bylo nutné jej objednat, i když jich momentálně má prodejce dostatek, pak je dodací lhůta od tří do šesti měsíců. David Fibich nám potvrdil, že má příslib, že objednávky sjednané na veletrhu by měly být naplněny nejpozději v květnu 2023.

„Obytné vozy momentálně nejsou na trhu, ale doufáme, že prodáme, co největší množství  karavanů jako přívěsů. Obytných vozů všech značek, které zastupujeme, je momentálně minimum,“ potvrdil přítomný jednatel CEO, a tak tedy veškerou sílu a úsilí společnost FIBICH CampingCars vložila do obytných přívěsů.

FIBICH CampingCars zastupuje značky: BENIMAR, STERCKEMAN, SUNLIGHT, SILVER. Kempové příslušenství a náhradní díly MOVERA, CAMPING-PROFI, TRIGANO, DOMETIC atd.

 

 

Datum: 20.10.2022 14:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště