Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Návštěvnická soutěž s AZ SERVIS: Vyhrajte na víkend vůz ŠKODA KODIAQ

 

Ve spolupráci s AZ SERVIS jsme pro vás připravili velkou návštěvnickou soutěž o zapůjčení ŠKODA KODIAQ Sportline na víkend. Zúčastnit se může každý návštěvník veletrhu. Na pokladně si stačí vzít průvodce veletrhem Caravaning Brno, odpovědět na soutěžní otázku a vhodit jej do boxu na stánku č. 047 v pavilonu P. Navíc si zde vůz přímo prohlédnete.

AZ SERVIS
První prodaný automobil vyjel od společnosti AZ SERVIS už v roce 1993. Od té doby rukama jejich prodejců a techniků prošla řada dalších vozů, čímž získala dostatek zkušeností, aby se zařadila mezi špičkové brněnské autosalony. Stala se autorizovaným partnerem ŠKODA.

AZ SERVIS je autorizovaným servisním partnerem pro vozidla značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Základem poctivého servisu je být ve službách vždy o krok dál, proto je servis otevřený NONSTOP. Můžete jej navštívit kdykoliv potřebujete – v noci, o víkendech i o svátcích. Zákazníci mají k dispozici odvoz domů zdarma a dopřát sobě a svému vozu mohou i množství doplňkových služeb, jako například ruční mytí vozu nebo uskladnění pneumatik.

Od roku 2013 sídlí autosalon v nejvyšší budově České republiky v brněnské AZ TOWER. Tady najdete nejen autosalon ŠKODA, ale také NONSTOP servis a nově i prodej ojetých vozů ŠKODA.

ŠKODA KODIAQ
Do soutěže věnoval AZ SERVIS zapůjčení vozu ŠKODA KODIAQ Sportline na víkend. Největší SUV automobilky Škoda ve sportovnějším provedení nadchne snad každého. Je ideální na výlety a hravě si poradí i s náročnějším terénem. Díky silnému motoru a tažnému zařízení si troufne i na pořádný náklad a to až do 2,5 tuny. 

Podmínky soutěže

  1. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník se zakoupenou vstupenkou. Vyplněním hlasovacího lístku na průvodci veletrhu Caravaning Brno a jeho odevzdáním souhlasí soutěžící s pravidly soutěže.
  2. Soutěžní otázka zní: Kolik návštěvníků přijde v době od 8. do 11. listopadu 2018 na veletrh Caravaning Brno a na festival Life!?
  3. Úplně a čitelně vyplněný hlasovací lístek je potřeba odevzdat na stánku č. 047 v pavilonu P.
  4. Vítězem se stává účastník s tipem, který bude nejblíže skutečnému počtu návštěvníků. Vítěz bude vyzván k převzetí ceny telefonicky nebo písemně.
  5. Soutěž probíhá od 8. do 11. 11. 2018. Výherce bude vyrozuměn do konce roku 2018.
  6. Na výhry v soutěži se nevztahuje právní nárok. Organizátor soutěže má právo změnit nebo zrušit tuto soutěž bez náhrady.

 

Datum: 31.10.2018 14:22:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště