Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Návrat cyklistiky na brněnské výstaviště

 

Souběžně s veletrhem Caravaning Brno proběhne na brněnském výstavišti festival Life!. Letošní ročník bude přelomový – po sedmi letech se na brněnské výstaviště vrací jízdní kola a obor cyklistiky jako BIKE Life!. Návrat to bude skutečně monumentální. Více než polovina pavilonu V bude vyhrazena firmám s cyklistickým sortimentem, na cyklistiku jsou zaměřené doprovodné programy, v blízkosti cyklistických expozic bude návštěvníkům k dispozici dráha pro testování kol a koloběžek včetně těch s elektrickým pohonem.

Větší zájem o cyklistiku v České republice souvisí s větší dostupností elektrokol, s prosazením nových ekologičtějších způsobů dopravy zejména ve městech, s rozvojem cyklostezek, se vznikem projektů sdílení kol ve městech a se zájmem o zdravý životní styl a pohyb. Jízdní kola s podpůrným elektrickým pohonem pak otevřela cestu k cyklistice mnoha dalším zájemcům, prodej elektrokol roste v celé Evropě. V České republice se prodá přibližně 50 tisíc elektrokol ročně. Prezentace cyklistického sortimentu na festivalu určeném pro širokou veřejnost je novou a rozhodně správnou cestou.

Na BIKE Life! 2019 budou vystavovat BOHEMIA BIKE, Cellutron, Crussis electrobikes, CYKLO best, CYKLOŠVEC, Česká Mountainbiková Asociace, Dvě plus dvě, HAVEN SPORT, Ing. Ondřej Brunecký, CYKLOSPECIALITY, Karel Stárek – KASTAR, KCK Cyklosport-Mode , Outdoor Concept, Pells Distribution, Mountfield, Totem, Tufo, Remerx, Lasoul, Bike Action Media a BP Lumen. Další vystavovatelé budou potvrzeni v nejbližších dnech. Součástí projektu BIKE Life! je také pódium, na kterém proběhne mimo jiné E-bike konference a prezentace českých výrobců cyklistického sortimentů CZECH MADE.

Festival sportu, tance a zábavy Life! je otevřen v pátek a v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli do 16 hodin. Součástí festivalu jsou projektu SPORT Life!, BIKE Life!, DANCE Life!, In-Joy Life! a Datart Life!. Festival je už tradiční akcí a během tří dnů projde branami přes padesát tisíc Nejvýhodnější vstupenky lze koupit na webu akce.

Datum: 24.9.2019 13:41:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště