Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Na veletrhu uvidíte i první vůz bez zpětných zrcátek

 

Na expozici J. M. Trade uvidíte světovou novinku v podobě nového Le Voyageur Signature. Výjimečný je zejména proto, že vůbec jako první obytný vůz neobsahuje zpětná zrcátka. Jejich funkce je plně nahrazena kamerovým systémem. Několik kamer na voze umožňují kompletní přehled o dění kolem vozu. Díky tomuto systému se značně zvyšuje i bezpečnost řidiče.

U J.M. Trade toho je však k vidění mnohem více. Milovníci velkých luxusních automobilů si přijdou na své u značky PhoeniX, zájemci o vozy do 3,5 tun ocení značku Pilote. Kromě samotného prodeje si lze domluvit i servis vozů a montáž veškerého vybavení u partnerského servisu KV Technik nebo si půjčit vůz od partnera Milach s.r.o.

J.M. Trade má i několik tipů, na co se při výběru vozu zaměřit. „Záleží, co člověk od vozu požaduje. Chce-li například kempovat „na divoko“, je dobré vybavit obytný vůz solárním panelem, druhou nástavbovou baterií nebo boosterem. Máte-li děti nebo početnou rodinu, je vhodná alkovna kvůli místu a jednoduchosti vnitřního uspořádání. Na druhou stranu jsou jízdní vlastnosti u alkoven nepatrně horší a je vyšší spotřeba. Pokud hledáte nižší spotřebu a lepší jízdní vlastnosti je vhodný polointegrovaný vůz nebo integrovaný. Zde je zase vyšší cena. U žádného vozu by pak neměla chybět markýza. Dále pak záleží na hledání kompromisu a volbě každého zákazníka. Osobně nejdříve doporučujeme si obytné vozy půjčit, vyzkoušet a pak se rozhodnout. Jde o poměrně velkou investici a zákazník by si měl být autem jistý,“ sdělil majitel firmy Jan Myslil.

A jak to mají třeba dámy-řidičky? „Ženy-řidičky upřednostňují spíše menší vozy. Zájem převládá většinou o 7m vozy v různých uspořádáních. O menší vozy a vestavby mají zájem většinou starší páry, které chtějí cestovat i po velkých městech,“ doplnil Myslil.

Expozici J.M. Trade najdete v pavilonu F (stánek č. 004).


Datum: 8.11.2018 16:12:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště