Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MS Camper představí na Caravaningu nové a atraktivní vestavby

Společnost MS Camper bude prezentovat na výstavě Caravaning vestavby postavené na základech automobilů MERCEDES-BENZ Sprinter. Nová modelová řada MB Sprinter má i přes svoji velikost a hmotnost parametry osobních vozů. Tento typ vozů si společnost vybrala vzhledem k jejich spolehlivosti, bezpečnosti, robustnosti a možnosti nabízet varianty s pohonem 4 x 4.

Představí se jedna z největších kuchyní na trhu

Nově MS Camper spolupracuje se společností TPS Centrum. Její 30leté zkušenosti s výrobou a prodejem jachet zúročili právě ve výrobě automobilových vestaveb, které nabízí více volného prostoru a vyšší variabilitu. Na výstavě Caravaning bude například prezentována vestavba pro 4 osoby na jízdu i na spaní, která nabízí jednu z největších kuchyní na trhu s obytnými automobily, a to při zachování plnohodnotné koupelny a délce automobilu do 6 metrů.

     

Novinkou bude i Mobilní kancelář

Mobilní kancelář - nabídne svým uživatelům hned 4 praktické varianty v rámci jedné vestavby:

  • Komfortní, rodinný vůz až pro 5 cestujících
  • Zázemí obytného vozu až pro 3 osoby na spaní
  • Plně vybavenou kancelář s možností použití PC, tiskárny, skeneru, …
  • Dodávkový automobil s ložnou plochou 3,3 x 1,2 m

Vnější design tohoto vozu byl navržen tak, aby automobil byl co nejméně nápadný a na první pohled se jednalo o klasický, dodávkový automobil. Uspořádáním vnitřního prostoru, provedením a použitými materiály se tento typ vestavby vymyká běžně dostupným sériově vyráběným automobilům. Na expozici bude možnost seznámit se i s nabídkou nafukovacích člunů, wingsurfů a veškeré výbavy vhodné pro využití společně s obytnými automobily.

MS Camper navazuje na více než 20leté zkušenosti s úpravami automobilů značky MERCEDES-BENZ a všem svým klientům vychází maximálně vstříc! Komponenty vestaveb jsou vždy od předních výrobců. Například využitím špičkové elektroniky od značky VICTRON ENERGY může firma mezi prvními nabídnout „plně elektrickou vestavbu“, bez použití plynových spotřebičů, čímž se ušetří spoustu cenného místa a hmotnosti. Provedením těchto vestaveb navazuje společnost MS Camper na filozofii značky MERCEDES-BENZ, která si zakládá na exkluzivitě a emočním vnímání jejich vozů.

Datum: 13.9.2021 14:35:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště