Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MS Camper láká na šestimetrovou dodávku i první létající auto


Opravdu nepřehlédnutelná. Taková je expozice MS Camper v pavilonu F, jejíž součástí je naprostá novinka v České republice a dokonce český patent – letadýlko homologované i pro provoz na silnici. Oficiálně se jmenuje GyroMotion, je to vírník a můžete se s ním naučit létat i vy.

Jediný na světě

Pavel Březina z přerovského letiště zastupuje firmu Auto Gyro, která vírníky vyrábí a zároveň se věnuje výuce létání. „Je to specialita, v podstatě se jedná o první létající auto. Vírník může létat ve výšce od 150 m do 5 km a může legálně jezdit i po cestách. Je to český patent a jediný na světě. Nyní je vyrábíme už sériově, takže jich můžete potkat více,“ prozrazuje Březina, který vírníkem doletěl na medlánecké letiště do Brna a odtud už na výstaviště dojel po silnici.

Povedený Sprinter

Přivezli jsme čtyři Sprintery přestavěné na obytná auta, individuálně vyrobené na přání zákazníka. Topovkou je zde určitě šestimetrový Sprinter s doplňky Delta. Je pro 6 lidí na jízdu, uzpůsobený pro tři osoby na spaní. Má nezávislou klimatizaci a myslím si, že se velice povedl,“ představuje hlavní exponát Petr Mladý z MS Camper.

 

Datum: 21.10.2022 15:31:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště