Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moto Guzzi, Vespa a Piaggio prezentují novinky na veletrhu Caravaning Brno

 

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, vystavuje na veletrhu Caravaning Brno 2019 zcela nové modely skútrů a motorek – od dlouho očekávaného endura Moto Guzzi V85 TT až po inovativní skútr Vespa Elettrica s elektrickým pohonem. Návštěvníci naleznou expozici společnosti Faber Moto v hale F, stánek 01A.

„Pro veletrh Caravaning Brno jsme připravili mnoho modelů skútrů, které jsou perfektně sladěné pro potřeby příznivců cestování s karavanem,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto, jejíž srdeční záležitostí je kultovní Vespa. „Hned dvě novinky přináší na náš trh Vespa – elektricky poháněný model Elettrica a restyling modelu Vespa GTS 300 s novým motorem typu hpe. S výkonem 23,8 koní se jedná o nejsilnější a nejefektivnější motor v historii Vespy.“

MOTO GUZZI

Italský výrobce legendárních motocyklů Moto Guzzi zanedlouho oslaví významné kulaté jubileum, 100 let od založení společnosti, a ve svých aktuálních produktech dovedně snoubí bohaté tradice s nejmodernější technikou. Dokonalým ztělesněním tohoto přístupu je zcela nové klasické enduro V85 TT (TT=Tutto Terreno – CZ každá cesta, každý povch). Značka s logem orla s ním oživuje vzpomínky na motocykly Moto Guzzi, které se úspěšně účastnily nejnáročnější soutěže na světě, Rallye Paříž-Dakar. Nový V85 TT dává svým jedinečným designem jasně najevo, že přebírá geny svých slavných předchůdců. Sofistikovaná konstrukce rámu i podvozku je však zcela nová, stejně jako motor, jímž je samozřejmě vidlicový dvouválec, vyladěný na nejvyšší výkon 80 k.

VESPA

Legendární Vespa představí v Brně zcela nový skútr Elettrica, jímž potvrzuje, že i nadále patří mezi světové lídry v oblastech designu, vývoje a výroby progresivních řešení pro trvale udržitelnou mobilitu. Elektrická Vespa nabízí nejen ekologický pohon s nulovými emisemi, ale i vyspělou konektivitu a rozsáhlé možnosti individualizace.

Na českém trhu mimořádně úspěšná značka Vespa vystaví také technicky a stylisticky modernizovanou vlajkovou loď. Nová Vespa GTS 300 hpe dostala do vínku nejvýkonnější motor všech dob v historii kultovní italské značky. Jednoválec 278 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 23,8 k a zároveň přesvědčí rovněž mimořádnou hospodárností. Nová Vespa GTS 300 tak osloví i náročné držitele řidičského oprávnění skupiny A. Tento skútr je k dostání také ve verzi 125cc, kterou je možné řídit s řidičskym oprávněním skupiny B.

PIAGGIO

Ještě větší potěšení z jízdy na originálním tříkolovém skútru Piaggio MP3 nabízí nový model MP3 500 hpe LTs motorem a rozsáhlou výbavou pro každodenný cestování ve velkém stylu. Velmi úspěšné modely MP3 lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B a jejich jedinečný mechanismus, zajišťující naklánění při průjezdu zatáčkou i bezpečnou stabilizaci stojícího vozidla, zaručuje nevšední zážitky z jízdy s maximálním důrazem na dynamiku, komfort a bezpečnost. Návštěvníci veletrhu Caravaning Brno taky nalezou na stánku Piaggia modely Liberty 125 a Medley 125, které přesvěčuji svou dynamikou silného 125cc vstřekovacího motora, stabilitou velkého 16“ předního kola a velkým odkladacím prostorem pod sedadlem.

Společnost Faber Moto
Od roku 2017 je výhradním dovozcem produktů koncernu Piaggio do České republiky a přináší s motocykly značek Vespa, Piaggio, Aprilia a Moto Guzzi italský styl na české silnice. Faber Moto s.r.o. se sídlem v Brně je dceřinou společností rakouské společnosti Faber GmbH, která je importérem produktů koncernu Piaggio už od roku 1964 pro rakouský trh. Jednatel Josef Faber představuje druhou generaci zakladatelské rodiny a úspěšně vede rodinnou firmu, která má aktuálně dominantní postavení na rakouském trhu s jednostopými vozidly.

Společnost Piaggio
Italská společnost Piaggio, kterou založil Rinaldo Piaggio v roce 1884 v Janově, zpočátku vyráběla části lodí. V současnosti je koncern Piaggio se sídlem ve městě Pontedera a značkami Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera, Derbi, Scarabeo a Moto Guzzi symbolem městské mobility na dvou kolech. Společnost Piaggio uvedla skútr „Vespa“ na trh v roce 1946. Piaggio vyrábí více než 530 000 vozidel ročně v 6 výrobních závodech (4 v Itálii, 1 v Indii a 1 ve Vietnamu) a zaměstnává téměř 7000 pracovníků.

Datum: 7.11.2019 13:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště