Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Mercedes-Benz Vás zve do pavilonu F

 

Společnost Mercedes-Benz Česká republika, s.r.o. na letošním Caravaningu představuje nejen svou kompletní modelovou rodinu Marco Polo, ale také naprostou novinku mezi pickupy, novou třídu X.

Přijďte nás navštívit do pavilonu F na stánek Mercedes-Benz. Naleznete u nás všechny modely Marco Polo, jejichž rodina se v letošním roce rozrostla o další úplně nový model, a to Marco Polo HORIZON. Ten tak doplnil Marco Polo a Marco Polo ACTIVITY a zkompletoval tak tuto jedinečnou řadu od společnosti Mercedes-Benz.

V rámci programu Vás na stánku Mercedes-Benz přivítá po celý pátek a v sobotní odpoledne jeden z nejlepších světových horolezců alpským stylem - Marek Holeček. Přijďte se tedy na stánek Mercedes-Benz podívat ať již na známé Marco Polo, Marco Polo ACTIVITY, které dělá společníka na častých cestách Markovi Holečkovi nebo prozkoumejte naše novinky tohoto roku, Marco Polo HORIZON a třídu X!

Třída X se letos ovšem nepředstaví pouze v části Caravaningu, ale také v rámci SPORT Life!. Konkrétně v pavilonu G1, kde proběhne MČR ve freestyle BMX Parku - Mercedes-Benz GRAND BMX 2017. Těšíme se na Vás!

Datum: 1.11.2017 10:45:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště