Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life Style Camper

Life Style Camper přichází s mimořádnou slevou pro návštěvníky Caravaningu Brno

Karavany Life Style Camper jsou stylové outdoorové karavany. Díky jejich provedení jsou vhodné do těžkého terénu i do kempu a k jejich řízení si vystačíte s řidičským průkazem skupiny B. Jsme výhradním dovozcem modelů X-Line, SteelDrop a SimpleDrop.


Naše karavany se pyšní kvalitním zpracováním, a to z hlediska konstrukčního i materiálového. Při vývoji jsme se zaměřili na povrchovou úpravu, bezpečnostní lak Line-X nabízí ochranu proti vlhku a odření. Díky konstrukci podvozku, který pro nás vyrábí značka KNOTT, je karavan vhodný i do těžkého terénu. Zásluhou nízko posazeného těžiště drží pevně na vozovce i při náklonu 40°. Celý je pak konstruován z těch nejlepších dílů z Německa, Rakouska, Francie, USA a Velké Británie.

Na veletrhu si budete moci prohlédnout nejoblíbenější model X-Line, který překoná každý terén, a také cenově příznivý model SimpleDrop. Možnosti výbavy karavanu jsou rozmanité, naleznete tam například TV, audiosystém s reproduktory, topení Webasto, vnitřní a kuchyňské LED osvětlení, kuchyňku s automobilovou lednicí, plynovým hořákem, 58 l nádrží na vodu, ale také mnoho dalšího. Výbavu karavanu lze rozšířit i o střešní stan a nosič na kola, avšak hitem letošní sezóny se stal LED panel na střechu karavanu, který vám v přírodě zajistí ještě větší soběstačnost.

Pro návštěvníky veletrhu máme připravenou mimořádnou slevu na pořízení karavanu, takže pokud uvažujete nad koupí, můžete si jej přijít prohlédnout, a ještě na něm ušetřit.

Jestliže si však nechcete karavan hned kupovat, na webových stránkách lifestylecamper.cz si jej v sekci Půjčovna můžete od 1000 Kč za den vyzkoušet. V případě, že se na základě půjčení rozhodnete pro koupi, cena pronájmu vám bude vrácena.

 

Datum: 29.9.2021 16:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště