Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life Style Camper je stylovka i miniaturní elegán do terénu


Osloví vás na první pohled. Malý, krásný, elegantní. Praktický a luxusní. Lehký, ale prostorný. Řeč je o malých karavanech Life Style Camper. Na rozdíl od svých velkých bratrů splňují kategorii přívěsného vozidla do 750 kg. Můžete je tedy zapřáhnout za jakékoli auto a vyjet dokonce s řidičákem typu B.

   

Nejsou z plastu a mají záruku 10 let na povrch

V expozici najdeme dva typy – prémiový X-line s černým lakem a o něco levnější SimpleDrop. Unikátní jsou mimo jiné v tom, že karavany nejsou vyrobené z plastu ani z lamina. Je to tvrzená lehčená francouzská překližka. Je ředěná na bázi vody a to z důvodu, aby v malém prostoru na spaní nevznikaly žádné chemické zápachy. Spací prostor je u obou vystavených modelů  200x140cm, oba disponují kuchyňkou s vařičem a vodou, nosiči kol, úložným prostorem, led osvětlením, střešními nosiči a dalším různým příslušenstvími, včetně prostorné markýzy, která rozšíří zastřešený a spací prostor o další plochu. Pokud tak vyjedete ve větším počtu s jedním z LifeStyle Camperů, můžete nocovat jak v karavanu, tak ve střešním stanu či na lehátku pod markýzou. Navíc jsou přívěsné karavany uzpůsobené i do náročného terénu, a to nejen díky podvozku, ale také speciální povrchové úpravě.  

Bezpečnostní lak Line-X je odolný i vůči odření a nepříznivým vlivům přírody. Výrobce na něj poskytuje deset let záruky. Na modelu X-line si jej mohou návštěvníci veletrhu přímo prohlédnout, a to přímo uprostřed pavilonu V. Přestože olomoucké zastoupení značky Life Style Camper pro český trh má relativně krátkou obchodní historii, za dva roky získalo mnoho zákazníků - jak v prodeji, tak v půjčovně. Jejich karavany jsou totiž stylovka, oblíbená jak u seniorů, tak u mladé generace.

   

   

 

 

Datum: 22.10.2021 14:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště