Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Krásy Slovinska objevené vlastní cestou


Nechte se provést Klárou Hájek Velinskou a Michalem Kůrou úžasnou krajinou Slovinska, zemí na pomezí střední a jižní Evropy.  A to v rámci veletrhu Caravaning Brno, který se uskuteční v termínu od 21. do 24. října 2021 na brněnském výstavišti.


Slovinsko je opravdovým rájem pro turisty, a to v každém ročním období. Zavřete oči a vydejte se se svými průvodci na nápaditou cestu do zelené země, kde se Alpy setkávají se Středozemním mořem a Panonskou nížinou. Dejte prostor své fantazii a sestupte hluboko do tajemného podzemního světa krasové oblasti nebo se vyšplhejte vysoko na vrcholky slovinských Alp nebo se vydejte za odpočinkem do přírodních lázní. Vždy se můžete těšit na neobyčejné zážitky.

Věděli jste, že tuto malou zemi křižuje více než 10 000 kilometrů značených a udržovaných turistických stezek? Slovinsko bylo navíc vyhlášené evropským regionem gastronomie roku 2021. Stejně tak se můžete nechat okouzlit malebnými slovinskými městy, ve kterých se nekonfliktně historický duch center starého města setkává se současným designem

 

 

Datum: 1.9.2021 15:37:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště