Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

König surf vás překvapí i rychlou realizací


Vybavení zakázkového průmyslového krejčovství König surf (KÖNIG s.r.o.) umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv obal na cokoli od velikosti špendlíku až po rozměr lokomotivy. Dokáží ho i dokonale vypolstrovat a připravit v barvách s výšivkou či potiskem. Na Caravaningu Brno v pavilonu P na stánku č. 50 prezentují vše, co umí.

   

„Letos jsme přijeli s nabídkou zateplení zvedacích střech do dodávek. Tento segment se hodně rozjel, ale lidem je  v těch stanových střechách chladno, takže k nám jezdí do Plzně. Děláme střihy, zaměřujeme to přesně na konkrétní střechu a jednu jsme na ukázku přivezli i sem,“ říká Josef König, majitel firmy, která šije také přesná vnitřní stínidla, velké izolační kabáty k zastínění caravanů, předělovací přepážky, izolace střešních oken, kryty na rezervu, která je umístěna venku, obaly windsurfingových plováků, lodí, pádel všech druhů, řemínky s přezkou, popruhy a kurty.  Vyrobí vám i stříšku před auto či chatu, ale klidně i písmenkový skládací letecký transparent či opraví poškozený horkovzdušný balon. Segmentu caravaningu se König surf věnuje od doby, kdy si majitelé sami pořídili vlastní caravan a zjistili, že co umí v krejčovské dílně  se dá aplikovat  i na tuto sféru.

   

König surf vás překvapí  i rychlou realizací. „Pokud je typ standardní, výrobek máme ho ve své historii  a zákazník se ohlásí předem, připravíme polotovary, on nám ráno předá auto, my vše doměříme, domluvíme se na detailech a odpoledne odjíždí a již má výrobek hotový,“ potvrzuje Josef König. Pokud se prý jedná o nový model, tak po přesném zaměření, již vůz nepotřebuji, zákazník odjíždí domů a společnost mu záhy odešle přepravní službou hotovou zakázku.

Sériově vyráběné modely naleznete v e-shopu a najdete je řazené v jednotlivých kategoriích pod záložkou „šití a výroba na míru".

 

Datum: 23.10.2022 10:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště