Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

König surf, s.r.o. presentuje na veletrhu produkty svého technického krejčovství


Firma König surf, s.r.o. presentuje na veletrhu produkty svého technického krejčovství. Dílna je vybavena pro šití tenkých i silně polstrovaných výrobků. Již více než dvacet let se zabýváme šitím přesných doplňků pro caravaning. Jde hlavně o izolační kabáty na přední část vozidla, ať už jde o dodávkovou karoserii, integrály, nebo obytné přívěsy. Šijeme izolační kryty bočních i střešních oken, včetně čelních lichoběžníkových. Velkou část výroby tvoří „izolační dělící přepážky“ mezi kabinu řidiče a obytný prostor, používané hlavně ve vozech s alkovnou, tam, kde se kabina nevyužívá k bydlení. Díky tomu se výrazně sníží spotřeba plynu na vytápění a zvýší se tepelný komfort. Na dlouhodobé bydlení v zimě děláme i izolaci celého podvozku. Jako ochranu pneu před sluncem doporučujeme naše kryty pneu.   

   

Zákazníci s dodávkovými vozy znají naše „teplá záda“, tedy izolační stěny u zadních, případně bočních dveří, díky nimž se minimalizují ztráty tepla po otevření dveří. Kromě přesných vnitřních stínidel na všechna okna šijeme i kapsáře k zavěšení do oken, velmi žádané je i naše řešení zateplení vyklápěcí stanové střechy dodávek. 

Krejčovna se kromě caravaningu zabývá šitím mnoha druhů výrobků pro sport i jiná odvětví, jde hlavně o obaly lodí, surfů, nábytku, hudebních nástrojů a elektroniky. 

      

Kromě šití se zabýváme prodejem manipulačních vozíků Eckla, které uvítá každý karavanista na pohodlnou obsluhu vozu, tedy transport kanystrů, odpadní nádrže, velký nákup, nebo na pohodlné posezení u vody.        

Na veletrhu Caravaning Brno nás najdete
v pavilonu P, stánek č. 50.

Více na www.konig.cz

 

Datum: 4.10.2022 15:12:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště