Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavany SUBLIM se poprvé prodávají mimo Francii

 

 Vůbec poprvé se mimo francouzský trh představí jedinečné karavany francouzské značky SUBLIM. Čeští fanoušci karavaningu tak budou mít možnost - jako první po svých francouzských kolezích - pyšnit se na cestách karavanem této francouzské značky pro náročné. V rámci své divize PROCAMPING představí v Česku karavany Sublim, Sterckeman a obytné vozy Challenger společnost Auto Kora top na veletrhu Caravaning Brno 2015.

 

SUBLIM: Francouzská elegance a špičková kvalita poprvé v Česku

Luxusní karavany pro náročné budou k vidění na veletrhu Caravaning Brno od 5. do 8. listopadu 2015 v pavilonu P ve stánku PROCAMPING č. 009.

Značka SUBLIM klade důraz na funkčnost a moderní technologie. Obytné přívěsy této francouzské značky jsou synonymem luxusního, praktického a plnohodnotného vybavení pro život na cestách. To vše si budou nově užívat i čeští zákazníci.


Procamping.cz: Vše pro život na cestách

Na výstavě obytných vozů a karavanů bude značku SUBLIM prezentovat nový vystavovatel - společnost Auto Kora top, která je výhradním dodavatelem karavanů Sublim v České republice a na Slovensku. Společnost představí na stánku své divize PROCAMPING.cz rovněž obytné vozy Challenger a karavany Sterckeman.

Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Dodavatelem karavanů Sublim do České republiky a na Slovensko a oficiálním distributorem je společnost Auto Kora top s.r.o., Valašské Meziříčí, která je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost rovněž dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford.


Procamping.cz uvede Sublim i karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger

V rámci své divize PROCAMPING.CZ rozšířila společnost v sezóně 2015/2016 svou nabídku o širokou škálu obytných vozidel - karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy - vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano.

Přijďte si prohlédnout karavany značky SUBLIM, STERCKEMAN i obytné vozy CHALLENGER v pavilonu P, na stánku č. 009 a zažijte kouzlo jejich interiéru.

Kontakt

Ing. Petr Čaník

Marketing manager

info@procamping.cz

+420 604 163 300

www.autokora.cz

www.procamping.cz

 

Datum: 1.11.2015 22:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště