Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavany Sedlčany představí novinky značky Adria Mobil

Na veletrhu Caravaning Brno představí Karavany Sedlčany novinky výrobce Adria Mobil pro sezónu 2016. Chybět nebude ani představení Dakarského závodního speciálu Tatra 815 nebo beseda a autogramiáda s největším českým týmem, který se účastní této tradiční dálkové soutěže!

Těšit se můžeme rovnou na tři novinky Adria Mobil!

Pro nadcházející sezónu představí Karavany Sedlčany hned tři novinky slovinského výrobce Adria Mobil.

První z nich je nový model unikátního polointegrovaného vozu Adria Compact Plus s kompaktní délkou 600/660cm a šířkou jen 210cm.

Druhou novinkou je rodinný vůz s alkovnou na podvozku Fiat Ducato, Adria Coral Plus XL

A do třetice se všem zájemců představí také integrovaný třínápravový vůz Adria Sonic Supreme I 810 SC s celkovou délkou 880cm, který má za sebou úspěšnou světovou premiéru na srpnovém veletrhu v Düsseldorfu.

 

Seznamte se s členy největšího českého Dakar týmu

V rámci prezentace společnosti Karavany Sedlčany bude také představena unikátní spolupráce mezi největším českým týmem účastnícím se tradiční dálkové soutěže Rally Dakar, týmem Bonver Dakar Project a Karavany Sedlčany. Mimo jiné se můžete těšit také na představení Dakarského závodní speciálu Tatra 815.

Chybět nebude ani autogramiáda

Pro všechny fanoušky týmu je připravena také autogramiáda a beseda, které se uskuteční v sobotu po tiskové konferenci – na stánku společnosti Karavany Sedlčany. Předpokládaný začátek tiskové konference je ve14.00 hodin.

Konference se zúčastní šéf týmu Bonver Dakar Project a pilot závodní Tatry Tomáš Vrátný a jeho spolujezdec Jaro Miškolci. S ním se navíc můžete potkat po celou dobu veletrhu. Po skončení tiskové konference pak proběhne s oběma závodníky autogramiáda a beseda, na kterou srdečně zveme všechny návštěvníky veletrhu.

Více informací již brzy na těchto stránkách a nebo na www.KaravanySedlcany.cz

 

Datum: 23.9.2015 14:29:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště