Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KARAVANY 2016 – více než 500 karavanů v jedné publikaci

 

Katalog obytných automobilů a karavanů KARAVANY 2016 je tradičním a každoročně největším průvodcem novými modely obytných vozidel na českém trhu. Jedná se o užitečného pomocníka při výběru nového karavanu, obytného automobilu, vestavby nebo karavanového příslušenství.

Publikace KARAVANY 2016 svým čtenářům již 12 let představuje širokou a ucelenou nabídku obytných automobilů, karavanů a obytných vestaveb prodávaných v aktuální sezóně na českém trhu. Vychází vždy na počátku listopadu a premiéru má tradičně na veletrhu Caravaning Brno.

V katalogu najdete také tipy na karavanové a kempinkové příslušenství, nechybí zde řada článků a návodů, které pomohou nováčkům vybrat nové vozidlo i zodpovědět základní otázky kolem jeho provozu. Užitečná je také mapa prodejců, servisů a půjčoven karavanů v České republice.

Katalog vydává redakce časopisu Camping, Cars & Caravans jako samostatně prodejnou přílohu. Aktuální vydání pro rok 2016 je největší v historii katalogu - najdete v něm 204 stran plných informací, prezentováno je neuvěřitelných 506 modelů od 44 značek.

Součástí katalogu jsou fotografie, technické údaje a půdorysy vozidel, ceny a kontakty na prodejce. Katalog najdete na stánku časopisu Camping, Cars & Caravans.

Více informací na www.camping-cars-caravans.cz

 

 

Datum: 3.11.2015 14:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště