Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KaravanTravel.cz

KaravanTravel.cz přiveze obytný
automobil EuraMobil Contura a potvrdí,
že přestavby jsou stále v kurzu

Společnost KaravanTravel.cz, výhradní zástupce značek CI, Clever Vans, EuraMobil, Mobilvetta, v posledním roce, jela naplno. Zájem o cestování v karavenech paradoxně během covidu spíše sílil a tak ani prodej, ani servis v pražské Ruzyni nezahálel. Do nové karavanistické sezóny si připravila mnoho zajímavých novinek, které odrážejí trendy z Düsseldorfu.

Na dovolenou jedině komfortně a s all-inclusive

Avizovaná loňská premiéra modelu Contura na podvozku Mercedes se uskuteční až letos - první vozy budou vyrobeny teprve letos v září. EuraMobil vyvinul obytné vestavby, které mají prémiové zpracování, jedinečnou atmosféru, vynikají špičkovou překlápěcí koupelnou a především komfortní výbavu, která je již v ceně. Patří do ní lithiová baterie, markýza, solární panel, panoramatické střešní okno nad řidičem, naftové topení, prémiová palubní deska od Fiatu s koženým volantem, automatickou klimatizací, zpětnou kamerou, indukční nabijecí stanicí, atd. EuraMobil Van je produktem all-inclusive a vzhledem ke své třídě a výbavě je produktem za zajímavou cenu.

Přestože Fiat s motory Iveco bohužel končí, včas jsme si je před půl rokem objednali, takže budeme mít na podzim zákazníkům co nabídnout..Fiat Ducato má nově osazeny přepracované motory 2,2 l MultiJet3 Chrysler Jeep Cherokee. Který na rozdíl od Peugeotu nebo Citroenu překvapí svojí souhrou s devítistupňovým automatem. V nabídce je imitovaná nabídka dostupných barev karoserie – bílá, černá a šedá a tři metalické, dříve bylo v nabídce až 15 barev. Novinkou je také elektronická parkovací brzda, nemusíte brzdu zatahovat, páka nikde nepřekáží, ale na druhou stranu se elektronická brzda může častěji porouchat. Pokud si, ale chcete pořídit obytné auto na novém Fiatu pro sezonu 2022, pak Fiat negarantuje dodací termíny pro vozy s novými prvky volitelné výbavy jako je elektronická parkovací brzda, plně digitální kokpit, pokročilý paket bezpečnosti, LED denní svícení, senzory tlaku v pneumatikách, apod. Může se totiž stát, že vozy klienti obdrží až po létě 2022.

Nové uzpůsobení a barvy interiérů

EuraMobil přichází i s novým půdorysem Profila T 660 EB s kuchyní vedle vchodových dveří a bez přední spouštěcí postele. Určitě jej ocení páry, které většinu času cestují ve dvou a jen občas s sebou berou vnoučata. Tak na co postel, která má 90 kg, když ji potřebujete dva týdny v roce? Děti spí rády venku ve stanu nebo jim můžete přeměnit sezení na dvoulůžko. Auto tak má skvělou doložnost 635 kg. Pro rok 2022 už budou interiéry pouze se světlým nábytkem dekor Chalet.

A co nás čeká s Mobilvetta nebo
Trigano od Caravans International (CI)?

Také u Mobilvetta vznikla exkluzivní obytná vestavba Admiral, jak její název napovídá, je navržená v námořním stylu. Objevují se zde mnohé chytré nápady, například prodloužení kuchyňské desky nebo sdílená otáčecí koupelna. V nabídce je krátká verze se 150 cm širokým lůžkem a dlouhé verze s oddělenými postelemi nebo s elektrickou stahovací postelí, aby se pod ní vešla třeba motorka.

CI je střední třída, která přesvědčí poměrem ceny, zpracováním a spolehlivostí. Auta staví na podvozcích Fiat a Ford. Přichází s novou aerodynamickou přední částí a inovací vnitřního designu interiéru. Nově nabízí desetiletou garanci proti zatékání vody do nástavby. To v této třídě konkurenční značky často nenabízejí.

Značka Clever Vans se stala v Düsseldorfu značkou roku, ale bohužel je na rok dopředu vyprodáno. V sezóně 2022 máme jen několik výrobních míst.

www.karavantravel.cz

Další materiály ke stažení najdete na:

https://karavantravel.cz/ke-stazeni/

https://www.facebook.com/KaravanTravel.cz/

https://www.youtube.com/channel/UCZqdXhYoJLJJZis-PCtSzAg

https://twitter.com/KaravanTravelcz

https://www.instagram.com/karavantravel_cz/

 

Datum: 13.10.2021 13:12:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště