Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KaravanTravel.cz přiváží do Brna značky EURAMOBIL a CARAVANS INTERNATIONAL

 

KaravanTravel.cz - prodej a půjčovna obytných vozů – Vás zve do svého stánku, kde představí kromě půlročních vozů Carado a Bürstner také dvě novinky ve svém sortimentu – značky Eura Mobil a Caravans International, s kterými sdílí stejnou filosofii: nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny.


EURA MOBIL

Pojem ve světě luxusních obytných vozů. Značka Eura Mobil již 50 let dodává výjimečně spolehlivé a praktické cestovní vozy s bohatou základní výbavou, mezi jejichž hlavní přednosti patří skvělá technologie a kvalita řešení nástavby – zajišťující dlouhou životnost a bránící vzniku tepelných mostů.

Nástavba využívá technologii pevných lepených spojů známou z leteckého průmyslu.
V podlaze a střeše není jako materiál použit ani hliník, ani dřevo a ani spojovací prvky. Díky technologii GFK, plášti konstrukce ze skelných vláken, je podlaha, stěny a střecha výrazně odolnější proti vnějším vlivům, například proti kroupám. Získáte tak i výhodnější pojištění Vašeho vozu.

Dalšími nezanedbatelnými přednostmi vozů jsou ty nejlepší parametry na zimu, splňující normu EN 1646-1, či skvělá akustická a tepelná izolace XPS. Vozy Eura Mobil mají na nábytek záruku 3 roky a na těsnost nástavby záruku v trvání 10 let nebo 150 000 km, a to již v základní ceně. Vozy Eura Mobil jsou pravidelně oceňovány čtenáři časopisu Promobil.de jako vozy roku. Vozy Eura Mobil již od 1.419.552,-Kč vč. DPH 

CARAVANS INTERNATIONAL

Legendární výrobce kvalitních vozů za konkurenceschopnou cenu s 35letou tradicí a 200 servisními a prodejními místy v Evropě nabízí spolehlivost, bezpečnost a odolnost na dvou podvozkových platformách Fiat a Ford. Pestrou výbavu All inclusive naleznete u všech modelů Caravans International (CI) již v základní ceně.

  • Novinkou je exkluzivní technologie EVO TECHNOLOGY, která je zárukou absolutní ochrany vozu pro střechu a podlahu.
  • Prodyšná technologie “Made to Breathe” podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje tvorbě kondenzace. 
  • Vozy Caravans International (CI) obsahují také skandinávský zimní paket.
  • Vynikající izolace, správná distribuce vzduchu, výkonné topení, vytápění odpadní nádrže a podlahové vytápění Vám poskytne maximální pohodlí i při náročné zimní turistice a vozy jsou tak vhodné k celoročnímu využití. 
  • Vozy vynikají velkým úložným prostorem, díky odnímatelným nebo zvedacím lůžkům.
  • Na těsnost a zatékání poskytuje výrobce záruku 6 let.
  • Vozy CI již od 1.248.670,-Kč vč. DPH.
Využijte našich akčních slev a zvýhodněných paketů výbavy, stejně jako bonusů formou příslušenství Fiamma, Zenec atd. 

O KaravanTravel.cz

S obytnými vozy jezdíme již od roku 1990. Máme zkušenosti nejenom s prodejem, ale i s půjčovnou obytných vozů. Díky 27 letům zkušeností a nadšení u nás vždy naleznete odpovědný, individuální a vstřícný přístup. Profesionálně Vám pomůžeme s výběrem Vašeho vozu nebo Vám vůz namodelujeme na míru dle Vašich požadavků a zadáme do výroby.

Našim zákazníkům přinášíme kromě proklientského přístupu, také akční ceny vozů, zvýhodněné pakety výbavy, příslušenství k vozům v podobě bonusů. V případě zájmu Vám zajistíme výhodné financování Vámi vybraného vozu. Přijďte se poradit a namodelujte si svůj obytný vůz, těšíme se na setkání s Vámi u lahodné italské kávy a výborného tiramisu.

Za celý tým KaravanTravel.cz, Jiří Čapek, Staré náměstí 1079/11a, 161 00 Praha 6, tel.: +420 792 320 382, prodej@karavantravel.czwww.karavantravel.cz

 

 

 

 

Datum: 10.10.2017 14:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště