Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KaravanTravel.cz přijede s EuraMobily a mnoho dalším


KaravanTravel.cz představí kompletní produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Můžete se těšit na novinku na platformě Mercedes-Benz, tři značky obytných vestaveb různých typů ihned k odběru, nové modelové řady CI Horon a CI Magis+ a širokou nabídku skladových vozů připravených speciálně pro návštěvníky veletrhu.

Společnost KaravanTravel.cz je autorizovaný zástupce značek CI-Caravans International, Clever Vans, EuraMobil a Mobilvetta. I přes těžkou situaci v dodavatelsko výrobních řetězcích hodnotí uplynulý rok jako velmi úspěšný. V nové sezóně 2022/2023 přiváží do Brna mnoho novinek, pro zájemce o koupi připravila širokou škálu skladových vozidel na podvozcích Fiat, Mercedes, Ford a Citroen ihned k odběru, a to včetně bohaté příplatkové výbavy vozidel zahrnuté již v prodejní ceně. Například 2DIN rádio, navigaci se zpětnou kamerou, Markýzu, FTV Solární panely, Zimní pakety s různými zdroji tepla, Automatický satelit s TV apod.

Značka EuraMobil, luxusem all-inclusive

Novinka na podvozku Mercedes Profila T 696 bude k dispozici i českým zájemcům. Kromě jiného vyniká špičkovou překlápěcí koupelnou, a především komfortní výbavou. Patří do ní motorizace 170k, Automatická převodovka, navigace, LiFEPO4 baterie, markýza, panoramatická střešní okna, teplovodní topení. Za zmínku stojí i podvozek AL-KO, který umožňuje kdykoliv zvednout celkovou hmotnost vozidla z 3.500 kg na 4.500 kg, a to i dodatečně. Neměli byste přehlédnout ani obytné vestavby EuraMobil Van, obzvláště půdorys 635 s elektricky ovládaným lůžkem v zadní části vozu, po jehož zvednutí se obytná vestavba promění v obří stěhovák. Mezi vystavovanými vozy bude také Integra Line 720, Profila T, Profila RS a Activa One na podvozcích Fiat.

CI neboli Caravans International je střední třída, která přesvědčí poměrem ceny, zpracováním a spolehlivostí. Auta staví na podvozcích Fiat a Ford. Přichází s novou aerodynamickou přední částí a inovací vnitřního designu interiéru. Nově nabízí desetiletou záruku těsnosti. To v této třídě konkurenční značky často nenabízejí. S novou sezónou se z vozů CI stávají produkty all inclusive. Je to jeden z výrobců, který do svých vozů nabízí i naftovo-elektrické topení. CI má také ve svém portfoliu vestavby s názvem Kyros. Nejpopulárnější je líbivý Kyros Elite. CI nabízí i provedení s lůžkem umístěným ve stanové střeše a garáž s elektrickou zvedací postelí stejně jako již zmíněné vestavby koncernu.

KaravanTravel.cz tento rok také představuje v Brněn obytné vestavby Clever Vans, které patří mezi nejžádanější v evropě. Tyto vestavby vynikají svým ergonomickými řešením, uživatelským komfortem, kvalitními okny, perfektní izolací a svoji bohatou výbavou.

Tým KaravanTravel.cz zájemce přivítá

v Pavilonu P, stánek č.003. 

 

Datum: 7.10.2022 11:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště