Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KaravanTravel.cz předvede novinky značek Eura Mobil i Caravans International

 

KaravanTravel.cz je autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, Caravans International a Mobilvetta ze skupiny Trigano. Jejich filozofií je nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny. V Brně představí novinky pro rok 2019, ale také vozy z roku 2018 za zvýhodněné ceny. Nakoupíte u nich i roční a dvouletá auta za výprodejové ceny. Kromě prodeje se KaravanTravel.cz zabývá i profesionálním servisem a montáží veškerého příslušenství.

TRIGANO

Skupina Trigano zastřešuje mimo jiné výrobu značek Eura Mobil, Caravans International a Mobilvetta. Stále atraktivní novinkou je pětiletá záruka Trigano na všechny obytné vozy s motorizací Ford.

EURA MOBIL

Pojem ve světě luxusních obytných vozů. Značka Eura Mobil již 50 let dodává výjimečně spolehlivé, praktické a luxusní obytné vozy s bohatou základní výbavou, mezi jejichž hlavní přednosti patří skvělé technologie, jedinečné interiéry, moderní design a desítky let zákazníky ověřená kvalita řešení nástavby zajišťující dlouhou životnost.

Nástavba využívá technologii pevných lepených spojů známou z leteckého průmyslu. V podlaze a střeše není jako materiál použit hliník nebo dřevo, nenaleznete zde ani žádné spojovací prvky. Díky technologii GFK, plášti konstrukce ze skelných vláken, je podlaha, stěny a střecha výrazně odolnější proti vnějším vlivům, například proti kroupám. Získáte tak i výhodnější pojištění vašeho vozu. Přednostmi vozů značky Eura Mobil jsou ty nejlepší parametry na zimu, splňující normu EN 1646-1, skvělá akustická a tepelná izolace XPS. Vozy Eura Mobil mají na nábytek záruku 3 roky a na těsnost nástavby záruku v trvání 10 let nebo 150 000 km, a to již v základní ceně.

Vozy Eura Mobil jsou pravidelně oceňovány čtenáři časopisu Promobil.de či Camperonline.it jako vozy roku. Letos získaly cenu Reisemobile des Jahres 2018 - Terrestra A.

V rámci výstavy uvidíte také horkou novinku Integru Line 720 EB, 2019

V modelové řadě lntegra Line najdete pro příští rok celkem devět vozidel, a to s délkami 699, 709 a 741 cm. Všechny mají přední spouštěcí lůžko nad kabinou a klasické variace zadní ložnice s nabídkou francouzských, příčných i podélných dvojlůžek. Podle nich se pak liší uspořádání úložných prostor a zejména koupelnové části.

Pro české zákazníky bude nejzajímavější model lntegra Line 720 EB s podélnými postelemi a velkou garáží vzadu, s délkou 7,41 m a samostatnými podélnými zadními lůžky (s možností propojení pomocí přídavného středového dílu). Mimo jiné i díky velmi chytře rozvržené koupelně, celek vytváří velmi komfortní a prostorné obytné zóny. Díky bohaté izolaci a vyhřívání nádrží uvnitř a na úrovni vyhřívané dvojité podlahy je vůz vhodný pro bezproblémový celoroční provoz. O teplo ve vozidle se stará tradiční Truma Combi 6, v nabídce je však i Truma 6 EH (plyn/230 V) a teplovodní topení Alde. Čisté vody se do nádrže vejde 140 litrů, odpad pojme 100 litrů. Další zajímavostí modelového roku 2019 je homologace podvozku o celkové hmotnosti 3 500 až 3 850 kg, která majiteli ponechává možnost pozdějšího dodatečného zvýšení celkové maximální provozní hmotnosti na 3 850 kg.

Ve voze naleznete nejmodernější technologii LED vnějších světel, ambientní osvětlení vnitřního prostoru vytvářející neopakovatelnou světelnou atmosféru, prvotřídní zpracování, vysoce kvalitní materiály, dokonale navržený prostorný interiér, 5 velmi pohodlných míst v obývacím prostoru se stabilním a dobře nastavitelným stolkem, samostatný luxusní sprchový kout a WC s umyvadlem. Dělící příčka s posuvnými dveřmi odděluje zadní (spací) část vozu. Kuchyň má zaoblený tvar, což zlepšuje využití prostoru i průchod, prostor pro přípravu jídla šetří také sporák s piezo zapalováním a třemi hořáky v řadě, který pojme i větší hrnce. Lednice se samostatným mrazákem a masivním chromovým madlem má objem 140 litrů. Samozřejmostí v této kategorii je prostorná garáž s dostatkem úložného prostoru pro zavazadla či sportovní potřeby.

             

Stálý hit nejen surfařů: alkovna Eura Mobil Activa ONE 690 HB

Dalším hitem expozice bude alkovna Eura Mobil Activa ONE 690 HB. Ta je oblíbená nejen mezi surfaři, ale byla v letech 2016 a 2017 zvolena obytným vozem roku mezi alkovnami. Tušíte proč? Napovíme: skvělé zpracování, dvojitá podlaha 37 cm, atestace EN pro zimní použití, neuvěřitelných 4 000 litrů úložného prostoru, troje zadní dveře do garáže, doložnost 630 kg a mnohem více. Activa ONE je důkazem kvality značky Eura Mobil!

Když polointegrovaný vůz, tak Profila RS 695 EB

Oblíbená klasika Profila RS 695 EB se vyznačuje pohodlím na cestách, dostatkem místa i množstvím úložných prostor, a to vše v délce 699 cm. Připravit snídani v kuchyni je radost. K tříhořákovému vařiči a nerezovému dřezu se zde vejde pracovní plocha. Rovněž možnost odložení poklopu dřezu do háčku je šikovné, zároveň poklop funguje jako krájecí prkénko. Automatická lednice navazuje na kuchyň a je příjemně po ruce.

Naproti kuchyni je umístěna praktická koupelna s WC Thetford C260 a překlápěcím umyvadlem, které tak vytvoří prostor pro kulatý sprchový kout. Světlý interiér celého vozu působí velmi příjemně. Večer atmosféru dotváří stmívací LED světla na dálkové ovládání. Dostatek velkých oken opatřených kombi roletkami zajišťuje přísun čerstvého vzduchu i denního světla.

Všichni cestovatelé ocení především množství úložných prostor. Jsou skutečně všude a dobře přístupné: prostorné šuplíky v kuchyni, horní skříňky nad sezením i nad zadním lůžkem, skříňka nad lednicí, dva velké boxy v podlaze – jeden u dveří jako botník, druhý v zadní části třeba na nápoje. Hned za dveřmi je praktický věšák a malé odkládací kapsy. Dvě obrovské skříně pod zadní postelí přístupné jak dvířky z boku, tak po zvednutí roštu s matrací shora. Zde se otevírá také přístup do zadní rozměrné garáže, kde nechybí oka na upevnění nákladu – jízdních kol či kempového nábytku. Přestože Profila RS 695 EB je koncipována pro čtyři osoby na spaní i na jízdu, vyspíte se v ní v šesti velmi pohodlně.

CARAVANS INTERNATIONAL (CI)

Legendární výrobce kvalitních vozů za příznivou cenu s 35letou tradicí a 200 servisními a prodejními místy v Evropě. CI International nabízí konkurenceschopné a technologicky vyspělé vozy na platformách FORD a FIAT, které si udržují i po letech svou spolehlivost a hodnotu.

Pestrou výbavu all inclusive naleznete u všech modelů již v základní ceně. Novinkou je exkluzivní technologie EVO TECHNOLOGY, která je zárukou absolutní ochrany vozu pro střechu a podlahu. Prodyšná technologie „Made to Breathe“ podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje tvorbě kondenzace vody.

Přivítejte s CI novinku sezóny 2019 – HORON, zcela přepracovaný a vylepšený obytný vůz na podvozku Fiat i Ford. A samozřejmě v modelových řadách alkovna, polointegra a integra. Jestli nějaká značka vyniká množstvím a variabilitou nabízených modelů, pak je to právě „cé íčko“, jak se ve zkratce říká značce CARAVANS INTERNATIONAL.

Novinka 2019: obytná vestavba CI Kyros Elite

Přijďte se podívat jak v Trigano – CI dělají vestavby na podvozkové platformě Fiat Ducato.  Nejnovější model Kyros Elite se vyznačuje špičkovým designem, kvalitními materiály a zpracováním, skvělými vlastnosti pro zimní použití, all inclusive výbavou již v základní ceně a léty prověřenou kvalitou. Díky strategickému umístění nové výrobní haly Trigano poblíž výrobce Fiat jsou dodací lhůty 5–6 měsíců od zadání vozu do výroby.

CI Horon 90 M

Tento model ocení každý s vášní pro sport. Jeho garáž má úctyhodných 1930x2200x1430 milimetrů a maximální nosnost až 300 kg! Ať už je váš sport jakýkoli, určitě si ho nejlépe užijete právě s modelem CI Horon 90 M. Jedná se o zcela nový a exkluzivní produkt, který vám umožní plně se věnovat své vášni a zároveň mít vždycky s sebou všechno, co dělá pohodlí domova. Maxi garáž můžete využít pro motocykly, jízdní kola, čtyřkolky, motokáry, mobilní dílny, přístřešek na nářadí ale také pro obchod nebo dílnu. Pokud bychom měli Horon 90 M skutečně vystihnout jedním slovem, řekli bychom: multifunkčnost. Protože koncepce zadní části rozhodně není na úkor pohodlí domova na cestách.

          

 

Modely na podvozkových platformách FORD/FIAT, jež musíte vidět

  • Integrovaný vůz Horon 84 Integral, s podélným spaním, s oddělenou sprchou a WC
  • Alkovna Horon 84M pro 5 osob, s podélným spaním, s oddělenou sprchou a WC
  • Alkovna Horon 90M pro 5 osob, jež svojí garáží s nosností 300 kg pojme i čtyřkolku!
  • Rodinná polointegra Horon 84XT pro 5 osob, jejíž půdorys je domyšlen do každého detailu
  • Polointegra Horon 94XT až pro 5 osob, malý, ale prostorný. Se svojí délkou 6,4 m a garáží, jež pojme skútr, je velmi žádaným modelem na podvozku Ford
  • Obytné vestavby Kyros Elite 2019, ve variantách pro 2 až 4 osoby, jež vynikají svým designem, kvalitou materiálů a zpracováním

MOBILVETTA

Další novinkou KaravanTravel.cz je zastoupení značky Mobilvetta. Zájem o cestování s obytnými vozy má čím dál více i mladá generace, a ta klade důraz na design – chytrými telefony počínaje, obytnými vozy konče. A jestli je nějaká značka, která opravdu vyniká velmi atraktivním designem, tak je to rozhodně Mobilvetta!

Nejlepším důkazem toho je například letošní ocenění MOTORHOME DESIGN AWARD WINNER 2018 pro model Mobilvetta K.Yacht Tekno line 85 ve třídě Class A.

Příběh značky Mobilvetta, která změnila svět vozidel pro volný čas a povýšila tradiční řemesla na design, začíná v šedesátých letech. Mobilvetta (původně výrobci nábytku) přišli v průběhu let s velmi inovačním know-how a v roce 1976 představují první obytné vozy. Byla vytvořena zcela nová produktová filozofie: koncept obytného vozu nikoli jako „pouhého“ dokonale vyrobeného a vybaveného vozu, ale jako skutečného „cestovatelského domova“. Dovednosti řemeslníků spolu s nejmodernějšími technologiemi přispívají k dosažení vysokých standardů kvality. Vznikl tzv. Mobilvetta styl, který na první pohled odlišuje vozy od konkurence.

Mobilvetta nyní přichází nově s konceptem V – který si klade za cíl zvýraznit všechny prvky, které charakterizují značku Mobilvetta. Spojení řemesla, designu, stylu a elegance, které ještě více zvýrazňují Mobilvettu. Koncept V tak najdete v konstrukci pláště a stropních panelech, v područkách pohovky V-Sofa a v nástavcích skříní v kuchyni a koupelně. 

 

O KaravanTravel.cz

„Jsme rodinná firma. S obytnými vozy jsme začali jezdit již v roce 1990, kdy můj otec přivezl první vestavbu. Máme zkušenosti nejen s prodejem, ale i s půjčovnou obytných vozů a s profesionálním servisem a montáží veškerého příslušenství. Díky 27 letům zkušeností a nadšení tak u nás naleznete odpovědný, individuální a vstřícný přístup. A právě tento lidský, osobní přístup, oceňují naši zákazníci,“ říká majitel firmy Jiří Čapek.

Co o KaravanTravel.cz říkají jejich zákazníci...

Dobrý den, pane Čapku,

i já bych vám chtěl nejprve poděkovat za péči, kterou jste nám na výstavě věnovali. Za druhé vám chci pogratulovat k vašemu teamu. Myslím, že to jsou lidi na svém místě – zapálení a umí být přesvědčiví a když neví, tak zjistí obratem + co jsme si na výstavě domluvili, to jsem měl do týdne na mailu. Paráda.....

Mějte se fajnově a ať se vám jen a jen daří.

Petr Š.

KaravanTravel.cz vám profesionálně pomůže s výběrem vašeho vozu nebo vám vůz namodeluje na míru dle vašich požadavků a zadá do výroby. Zákazníkům přináší kromě proklientského přístupu také výhodné ceny vozů a zvýhodněné pakety výbavy. Zároveň k zakoupeným vozům nabízí záruční i pozáruční servis. V případě zájmu vám zajistí u vámi vybraného vozu výhodné financování. Více informací najdete zde.

 

Datum: 12.10.2018 14:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště