Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavanem do světa představí také značky CityCaravans a KRS

 

Na stánku číslo 42 v pavilonu firmy Karavanem do světa se budete moci seznámit s novinkami od českého výrobce karavanů CityCaravans, například s nejmenším sériově vráběným karavanem v Evropě model C2 Sport. Stranou pozornosti nezůstanou ani vozidla KRS Active Lide se zvedací střecou a KRS Sport Line.

 

CityCaravans

Od českého výrobce karavanů CityCaravans vystavíme druhý nejmenší sériově vyráběný karavan v Evropě model C 2 Sport - v něm se pohodlně vyspí 2 dospělí, tento model doznal v tomto roce velkých konstrukčních změn a inovací. Další nejvíce vyráběný model  C 5 Trend a největší model  C 9 Prestige pro 4 osoby s provedenými inovacemi pro rok 2018.             

Tento výrobce klade důraz na zachování maximální celkové hmotnosti karavanů do 750 kg a samozřejmě využívá dražší výrobní technologii hliníkových konstrukcí (Woodfree), která odolá vodě a hnilobě včetně pevné nábytkové překližky než u klasicky levných vyráběných karavanů a tím i po několika letech neztratí na prodejní bazarové ceně.               

Představíme i první v Česku vyráběné namontované a funkční plynové topení od výrobce MEVA a to s výkonem 1 kW a 1,45 kW až do vytápěného objemu 20 m3 s nízkou spotřebou plynu Propan-Butan (v zimě použitelný Propan).

Vize: Český výrobce používá jednoznačný slogan  “karavan pro každého”, kde i představy kupujícího se realizují ve skutečnost v rámci Evropské homologaci vozidel, technických možností a ručního zpracování výrobků. U tohoto výrobce si karavan z několika možných modelů a variant poskládáte jen a jen pro Vaši konkrétní potřebu karavaningu i dalšího sport. využití. 

KRS

Na veletrhu budeme vystavovat  vozidla KRS Active Line se zvedací střechou a KRS Sport Line, kde budeme předvádět nový kontrolní panel. Tento bude umět opravdu mnoho, včetně veškeré kontroly na mobilním telefonu. Bude vystavena i samotná zvedací střecha. KRS ji má schválenou jako samostatný produkt do každého Ducata.

Historie značky KRSV roce 1999 se začala psát historie značky KRS, kdy bylo vyrobeno 1. obytné vozidlo na podvozku užitkového vozu furgonového typu. Od té doby bylo značkou KRS označeno více než 800 vyrobených vozidel, čímž se zařadila mezi plnohodnotné producenty obytných vozů. Obytná vozidla KRS si našla své zákazníky v Čechách, Německu, Itálii, Švýcarsku, Rakousku, Ruska a v dalších zemích. Tradice a zkušenosti z praxe již od roku 1999 jsou využívány při stavbě každého vozidla.

Více i na www.krs.cz a Facebookovém profilu výrobce  KPS Automobile nebo na našem stánku číslo 42 v pavilonu P.

 

Datum: 25.10.2017 9:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště