Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KARAVAN CENTRUM MORAVA.CZ – jednoduše lepší!

Jako každý rok i letos Vám Karavan Centrum Morava.cz z Kroměříže představí obytná auta a karavany světových značek FENDT, MOBILVETTA, LAIKA, EURA MOBIL, ETRUSCO, FORSTER, McLOUIS a VANTourer.

Všechna vystavená vozidla budou k prodeji
v hale P u stánku č.6.

Pro milovníky obytných přívěsů jsou připraveny novinky prémiové značky FENDT pro rok 2023. Uchvátí Vás nový design, maximální funkčnost a německá prvotřídní kvalita s osvědčenou padesáti jedna letou historií.

Svou premiéru si zažije prestižní obytný vůz K-Yacht Tekno Line 90 exkluzivní značky MOBILVETTA s dynamickými a elegantními liniemi, které představují luxus a nadčasový styl. Tento vůz si jako svého společníka na cesty zvolil i známý Italský cyklista Vincenzo Nibali.

Pro milovníky nejmodernějších technologií bude jasná volba značka LAIKA s novým vozem KREOS 5009 L. Ten v sobě kombinuje eleganci a sílu. Zamilují si ho tak lidé, kteří se chtějí nechat na cestách hýčkat.

Pokud vyhledáváte prestiž, nabídne Vám ji značka EURA MOBIL na platformě Mercedes-Benz. Vozidla prémiové kvality s moderní karoserií GRP, která zdůrazňují vysoké designerské standardy. Stačí jen „Vyrazit za svobodou“!

Značka ETRUSCO zrychlí vaše cestovatelské srdce. Osvětlení a cool mix materiálů dělají z interiéru oázu pohody, do které se budete rádi vracet. Nyní přichází na trh na platformě Fiat, Ford a Citroën.

Německá značka VANTourer nabízí nenápadné a multifunkční obytné vestavby s řadou chytrých řešení. Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování. Pro rok 2023 nabízí mnoho novinek a jak jejich motto napovídá jsou prostě „JEDNODUŠE LEPŠÍ“.

S Karavan Centrum Morava.CZ si přijdou na své jak zkušení karavanisté, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. U stánku najdete špičkový tým, který dělá svou práci kvalitně a hlavně rád.

Více informací o společnosti můžete získat také na www.karavan-centrum-morava.cz nebo přímo v showroomu Caravan Centre Moravia, s.r.o., Kotojedy 56, Kroměříž.

 

Datum: 5.10.2022 10:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště