Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavan Centrum Morava

Na co se můžete těšit?

S karavany FENDT se rozhodnete pro maximální funkčnost, prvotřídní kvalitu řemeslného zpracování s osvědčenou historií již 51 let. Dovolená s MOBILVETTOU nabízí řadu exkluzivních obytných automobilů s dokonalostí v estetice a funkčnosti s italským vkusem a luxusem. V Toskánku se vždy vytvářelo umění, proto není divu, že vozidla LAIKA se vyznačují jedinečnou kombinaci stylu, pohodlné jízdy a vytříbeného italského designu.

   

EURA MOBIL jsou opatřeny schvalovací pečetí "Made in Germany". Tato značka nabízí tu nejvyšší kvalitu. Interiér navozuje příjemnou atmosféru a zaručuje prvotřídní komfort při cestování. Obytné vozy ETRUSCO v sobě kombinují moderní design s dokonalou funkčností - vytváří skvělou symbiózu radosti z cestování a komfort bydlení. Navíc Etrusco je součástí největšího výrobce karavanů Hymer Group což je záruka kvality.

   

Objevte svět s Forsterem. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni. Navíc u karavanistů se značka těší dobrému jménu a nezklame nikoho, kdo touží po cenově dostupném a přesto nadstandardním obytňáku. Německá značka VANTourer nabízí nenápadné a multifunkční obytné vozy, kterým v terminologii říkáme vestavby. Díky své velikosti otevírá nekonečné možnosti v cestování.

   

Karavan Centrum Morava.CZ disponuje špičkovým týmem, který vždy profesionálně poradí s výběrem vysněného obytného vozu nebo karavanu.Na českém trhu společnost zastupuje obytná auta a karavany  těchto světových značek: FENDT, MOBILVETTA, LAIKA, EURA MOBIL, ETRUSCO, Forster A VANTourer.

Datum: 1.10.2021 15:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště