Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavan Centrum Morava přiváží poprvé na český trh značku ETRUSCO

 

Na veletrhu Caravaning Brno představí Karavan Centrum Morava návštěvníkům opět poutavou expozici. „Jako vůbec první přivážíme na český trh značku ETRUSCO, která v sobě spojuje italský smysl pro krásu a německou kvalitu. Součástí nabídky jsou polointegrované a také plně integrované vozy, obě provedení budeme poprvé vystavovat na veletrhu Caravaning Brno,“ láká na expozici jednatel firmy Vladimír Záhorec.

                

Kromě značky ETRUSCO si na expozici budete moci prohlédnout také nové modely vozů Orangecamp. Jedná se o zavedenou německou značku, která přináší na platformě Peugeot exkluzivní modely polointegrovaných vozů s bohatou standardní výbavou.

Karavan Centrum Morava patří mezi oblíbená karavanová centra v České republice. Centrum poskytuje velmi kvalitní služby novým i stávajícím zákazníkům a plnohodnotně zastupuje renomované německé výrobce karavanů a obytných aut v oblastech prodeje, záručního i pozáručního servisu. Provozují také půjčovnu výhradně nových modelů a karavanové příslušenství nakoupíte také v jejich e-shopu. Navíc se od zkušených poradců dozvíte mnoho užitečných rad a tipů, které se vám při jízdě budou hodit. Vždy vám rádi a ochotně odpoví na vaše dotazy a navíc se i přizpůsobí vašim časovým možnostem, včetně víkendů a svátků.

                 

Více informace najdete na webových a facebookových stránkách.

 

 

 

 

Datum: 17.10.2018 13:06:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště