Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Karavan centrum FIBICH CampingCars

 

Karavan centrum FIBICH CampingCars, oficiální dovozce značek BENIMAR a Strerckeman do České republiky si při své premiéře na veletrhu Caravaning Brno připravilo českou premiéru limitované řady Evolution od francouzkého výrobce karavanů Sterckeman.

Nadstandartně vybavená edice Evolution s přepracovaným designen tvoří předěl mezi základní řadou Starlett, zastoupenou v naší expozici rodiným karavanem 496PE, a prémiovou řadou Alizé. Důkazem důrazu na kvalitu konstrukce a inovaci je použití izolace XPS, které se v modelovém roce 2018 stalo samozřejmostí u všech karavanů značky Sterckeman.

Pro návštěvníky jsme si také připravili ochutnávku z dílny výrobce obytných automobilů Benimar. K vidění u nás bude oblíbený polointegrovaný automobil Tessoro 463 v maximální výbavě Northautokapp na podvozku FORD s automatickou šestistupňovou převodovkou a jedinečná vestavba Benivan 115 se čtyřmi pevnými lůžky a maximální motorizací FIAT 2,3 JTDi s výkonem 150 koní.

Do portfolia našich služeb patří kromě prodeje karavanů a obytných vozů již devátým rokem také půjčování obytných přívěsů, prodej příslušenství pro caravaning firem MOVERA, TRIGANO service a Camping-Profi, montáž příslušenství a servis karavanů všech značek.

Více informací o prodeji karavanů a obytných automobilů naleznete na www.CampingCars.cz

Více informací o půjčovně karavanů a obytných vozů na www.CaravanOnTheRun.cz

Datum: 2.11.2017 8:34:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště